جیمز گان به حذف شایعات غیرقابل اثبات استودیو دی سی ادامه می دهدجیمز گان، مدیرعامل جدید استودیو دی سی، شایعه غیرقابل اثبات دیگری در مورد اینکه چه کسی می تواند نقش بعدی سوپرمن را ایفا کند و هنری کاویل از این نقش کناره گیری کند را رد کرد.

گان با ارسال پستی در توییتر، به گمانه زنی های بی اساس مبنی بر اینکه جیکوب الوردی (غرفه بوسیدن) می تواند نقش بعدی سوپرمن را بازی کند، پاسخ داد. گان گفت: “فکر نمی‌کنم هنوز کسی به عنوان سوپرمن انتخاب شده باشد.”

گان با اضافه کردن وضوح و زمینه بیشتر، گفت که انتخاب بازیگر جدید برای یک بازیگر سوپرمن زمانی انجام می شود که فیلمنامه ای “تکمیل یا نزدیک به اتمام” باشد. و در مورد فیلم بعدی سوپرمن، هنوز این اتفاق نیفتاده است.

طرفدارانی که تشنه اخبار درباره فیلم بعدی سوپرمن هستند باید خیالشان راحت باشد. گان گفت، در حالی که دی سی قصد دارد “چند چیز” را در “آینده نه چندان طولانی” اعلام کند، بازیگران برای سوپرمن بعدی در میان آنها نخواهد بود.

در سال 2022، کاویل اعلام کرد که برای بازی در نقش سوپرمن بازخواهد گشت و بعداً تأیید کرد که Witcher را ترک خواهد کرد تا احتمالاً برای آن جا باز کند. با این حال، مدت کوتاهی پس از آن، تایید شد که کاویل برای بازی در نقش سوپرمن در پروژه آینده، که بر روی یک سوپرمن جوان تمرکز دارد، باز نخواهد گشت.

جیمز گان یک فیلم پیش درآمد سوپرمن خواهد نویسد که کلارک کنت جوان را در دوران خبرنگاری دیلی پلنت دنبال می کند. هالیوود ریپورتر.

کاویل هنوز می تواند برای بازی در نقش سوپرمن بازگردد، اما هنوز نه. گان توضیح داد: «در مراحل اولیه، داستان ما بر قسمتی از زندگی سوپرمن تمرکز خواهد کرد، بنابراین این شخصیت توسط هنری کاویل بازی نمی‌شود. اما ما به تازگی یک جلسه عالی با هنری داشته ایم و طرفداران زیادی داریم و در مورد تعدادی از احتمالات هیجان انگیز همکاری در آینده صحبت کرده ایم.”

هنوز برای پروژه بعدی سوپرمن خیلی زود است، بنابراین هنوز درباره فیلمنامه، بازیگران، تاریخ اکران یا هر چیز دیگری در مورد فیلم صحبتی نشده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.