جیمز گان برای کارگردانی Superman: Legacy برای برادران وارنر.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.Superman: Legacy یکی از پروژه هایی است که گان و سافران به عنوان بخشی از فصل 1: خدا و هیولاها آن را کنجکاو کردند. این به عنوان یک داستان کلی که از طریق برنامه های تلویزیونی و فیلم های مختلف روایت می شود، ارائه می شود. گان پیش از انتصابش به عنوان رئیس استودیو دی سی در ماه نوامبر، فیلمنامه این پروژه را نوشت و انتظار می رفت کارگردانی فیلم را بر عهده بگیرد.

به گفته برادران وارنر، فیلم Superman: Legacy قرار است اولین فیلم بزرگ دوران گان-سفران باشد و تاریخ اکران آن ۱۱ جولای ۲۰۲۵ است. این فیلم به بررسی تعادل سوپرمن بین میراث کریپتونی و تربیت انسانی‌اش می‌پردازد، زیرا او حقیقت، عدالت و روش آمریکایی را تجسم می‌دهد. پیتر سفران گفت هالیوود ریپورتر در پایان ژانویه، سوپرمن “مهربانی در دنیایی است که فکر می کند مهربانی از مد افتاده است”.

جیمز گان، رئیس استودیو دی سی رسما اعلام کرد که کارگردانی فیلم Superman: Legacy را بر عهده خواهد داشت. هالیوود ریپورتر اولین کسی بود که گزارش داد

این فیلم اولین باری است که گان یک ابرقهرمان بزرگ را کارگردانی می‌کند، زیرا او قبلاً با تبدیل شخصیت‌های کمتر شناخته‌شده‌ای مانند نگهبانان کهکشان مارول به نام‌های معروف، نامی برای خود دست و پا کرده است. او همچنین در فیلم The Suicide Squad شخصیت های DC مانند Polka-Dot Man و King Shark را به جایگاهی در صفحه نمایش بزرگ ارتقا داد که نقدهای قوی دریافت کرد.