جورج آر آر مارتین در مورد بادهای زمستان به روز رسانی می کند و احتمالاً می توانید حدس بزنید چه گفته است

نویسنده جورج آر.آر.آر.آر.آر.مارتین بار دیگر به‌روزرسانی کتاب بعدی «آواز یخ و آتش» با نام «بادهای زمستان» را ارائه کرده است و هیچ‌کس نباید از اینکه کتاب هنوز تمام نشده است تعجب کند.

مارتین در یک پست وبلاگی گفت که در سال 2023، وقتی از ناشران خود در هارپر کالینز وویجر در لندن بازدید کرد، مردم فکر کردند که کتاب تقریباً تمام شده است و اعلامیه ای در مورد انتشار آن قریب الوقوع است. مارتین گفت، اما این روش کار نمی کند.

او تاکید کرد که وقتی برای کنفرانس‌ها و حضورهای مختلف خود به سراسر جهان سفر می‌کند، فقط برای حفظ و توسعه این روابط، ملاقات‌های رو در رو با ناشران، سردبیران و عوامل خود ترتیب می‌دهد. برقراری ارتباط از طریق زوم و ایمیل خوب و خوب است، اما وقتی مارتین سفر می کند، دوست دارد بنشیند و چت کند.

«وقتی سفر می‌کنم، اگر یک یا دو روز فرصت داشته باشم با یکی از سردبیران یا نمایندگانم صحبت کنم، از آن حرف می‌زنم. هر بار که به نیویورک می روم، با عوامل و ویراستاران ادبی خود در Bantam و Tor … و همچنین دوستان قدیمی، خانواده و غیره ملاقات می کنم. این در هر جایی که می روم صادق است. اگر برای یک کنفرانس یا نمایشگاه کتاب به آلمان بروم، نمایندگان، ناشران و مترجمان آلمانی خود را خواهم دید. اگر در ایتالیا، اسپانیا یا فنلاند باشد، همین طور است. اگر زمانی خودم را در برزیل، ژاپن یا مصر بیابم، سعی می کنم با ناشران برزیلی، ژاپنی یا مصری خود تماس بگیرم. »

بخوانید  پاسخ امروز وردل (#530) - 1 دسامبر 2022

آقای مارتین گفت: “این روش استاندارد انجام تجارت است.”

«در واقع، این هیچ معنایی ندارد… به جز میل به برقراری ارتباط، رسیدن به عقب، تجدید تماس های قدیمی یا برقراری تماس های جدید… و لذت بردن از یک وعده غذایی خوب. پس لطفا آرام باشید. وقتی Winds of Winter تمام شود، اخبار شنیده نخواهد شد، یک اعلامیه بزرگ وجود خواهد داشت… کجا و چه زمانی نمی‌توانم بگویم.»

در سال 2023، مارتین گفت که هنوز صدها صفحه برای نوشتن دارد تا اینکه کارش را با The Winds of Winter تمام کند. در حالی که طرفداران باید کمی بیشتر برای کتاب بعدی منتظر بمانند، قسمت بعدی House of the Dragon قرار است یکشنبه 14 جولای منتشر شود و فصل سوم بعداً از راه خواهد رسید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر