جوایز Trials Of Osiris این هفته در Destiny 2 (11-15 نوامبر)

سلاح های آزمایشی اکنون ویژگی اشتیاق اولیه را دارند. هنگامی که آخرین عضو زنده یک تیم هستید یا به صورت انفرادی در حال دویدن هستید، به شما کمک هدف، سرعت بارگیری مجدد، ثبات و برد تپانچه Trials خود را افزایش می دهد. شما همچنین می توانید به ویژگی Crucible Origin، One Quiet Moment ارتقا دهید، که به طور چشمگیری سرعت بارگیری مجدد سلاح شما را هنگام بارگیری مجدد در خارج از جنگ بهبود می بخشد.

بدون عیب بروید و یک سفر به فانوس دریایی کسب خواهید کرد و جوایز ویژه از جمله سلاح های جدید Adept دریافت خواهید کرد. این‌ها پاداش‌های آماری اضافی دارند، که آن‌ها را به یکی از جذاب‌ترین آیتم‌هایی تبدیل می‌کند که می‌توانید در دستان خود داشته باشید.

نقشه: دیگ

  • رتبه 4: ارتقاء ماژول x 2
  • رتبه 7: Enhancement Prism x 3
  • رتبه 10 شهرت: سلاح آزمایشی (تغییر برای هر بازنشانی رتبه)
  • رتبه 13: ارتقاء ماژول x 2
  • رتبه 16 شهرت: سلاح آزمایشی (تغییر برای هر بازنشانی رتبه)
  • پاداش عالی: تفتیش عقاید (ماهر)

Trials of Osiris یک حالت PvP آخر هفته است که از بازنشانی روزانه جمعه تا بازنشانی هفتگی سه شنبه را شامل می شود و به شما چهار روز فرصت می دهد تا در آن شرکت کنید. هدف شما در Trials این است که شما و دو بازیکن دیگر در تیم خود یک دوره “بی عیب” را کامل کنید، که در آن هفت بازی را بدون باخت برنده شوید.

مانند همیشه، آزمایش‌ها از بازنشانی روزانه در روز جمعه در ساعت 10:00 به وقت PT / 1:00 بعد از ظهر به وقت شرقی تا بازنشانی هفتگی در همان زمان سه‌شنبه بعد در دسترس هستند. در طول این مدت، شما همچنین می توانید از Xur دیدن کنید تا ببینید او چه Exotics می فروشد. حتماً از Saint-14 در برج دیدن کنید تا یک کارت Trials را انتخاب کنید، که پاداش‌های خاصی را به شما دیکته می‌کند (مثلاً اگر در نقاط عطف خاصی پاداش دریافت می‌کنید یا اگر ضرری بخشیده می‌شود).

بخوانید  بازگشت Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در بازی های مورد انتظار Famitsu

حالت PvP آخر هفته Destiny 2، Trials of Osiris، اکنون زنده است. اگر به دنبال بالاترین اکشن چند نفره در بازی هستید، یا فقط می‌خواهید در حالت فرمت 3v3 سرگرم شوید، می‌توانید از Saint-14 در برج مجوز آزمایشی بگیرید، تمام تلاش خود را انجام دهید و سعی کنید در یک مسابقه عالی برنده شوید که پس از اتمام کار، با یک سلاح آرزو به شما پاداش می دهد. در اینجا جایی است که شما در این آخر هفته Trials of Osiris را بازی خواهید کرد و چه سلاح هایی را می توانید به دست آورید تا عالی باشید.

به لطف تغییرات زیادی در Trials در سال جاری، درک حالت کمی ساده تر از گذشته است. Trials of Osiris اکنون دارای خواستگاری است، بنابراین شما می توانید به مسابقات بپرید حتی اگر یک تیم کامل سه نفره برای مقابله با آن ندارید. مجوز آزمایشی شما – کارتی که از Saint-14 خریداری می کنید و به شما امکان دسترسی به حالت و ردیابی پیروزی های شما را می دهد – اکنون این کار را انجام می دهد. نه باخت های خود را دنبال کنید تا بتوانید به بازی ادامه دهید و حتی اگر در یک دویدن واضح باختید، به بازی کردن ادامه دهید و پاداش بگیرید. Bungie همچنین Trials را به گونه‌ای تنظیم کرده است که بر اساس تعداد آن‌ها جوایزی کسب کنید آستینبه جای مسابقات، شما در طول جلسه خود برنده شده اید و یک سیستم شهرت شبیه به Crucible و Gambit اضافه کرده اید، که دریافت برخی از غارت های منحصر به فرد Trials of Osiris را آسان تر می کند.

بخوانید  لکس لوتور برای فیلم Superman: Legacy انتخاب شده است

در نهایت، برای شرکت در حالت، Trial Engrams دریافت خواهید کرد، که می‌توانید در آخر هفته که آن‌ها را دریافت می‌کنید، با Saint-14 آن‌ها را نقد کنید. می‌توانید این انگرام‌ها را برای به دست آوردن تکه‌های خاصی از لوت تغییر دهید، یا شانس خود را با قطره‌های تصادفی امتحان کنید که موارد موجود در لوت استخر شما را گسترش می‌دهد. بنابراین حتی اگر به تنهایی تمام تلاش خود را انجام دهید، راه های زیادی برای به دست آوردن وسایل جدید وجود دارد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Web hosting articles.