جنا اورتگا می‌گوید، فصل دوم چهارشنبه نتفلیکس به ترس و وحشت تکیه خواهد کرداگرچه فصل دوم چهارشنبه هنوز تاریخ انتشار ندارد، جنا اورتگا، ستاره سریال، به طرفداران اطمینان داد که در حال ساخت است، حتی تا آنجا پیش رفت که ماهیت فصل بعدی که به نتفلیکس می‌آید را اذیت کرد. در یک مصاحبه با E! اورتگا پیشنهاد کرد که سریال «کمی بیشتر به سمت ترسناکی متمایل شود».

اورتگا گفت: «این واقعاً واقعاً هیجان‌انگیز است، زیرا در طول سریال، اگرچه چهارشنبه به کمی قوس نیاز دارد، او هرگز واقعاً تغییر نمی‌کند و این چیز شگفت‌انگیزی در مورد اوست.» “تک خط‌های واقعاً بسیار خوبی وجود دارد، و من فکر می‌کنم همه چیز بزرگ‌تر است. بسیار پراکنده‌تر است. هر قسمت احتمالاً کمی بیشتر شبیه یک فیلم است، که خوب است.”

با تشکر از تنوع، می دانیم که فیلمبرداری فصل 2 در ماه آوریل اواخر سال جاری آغاز می شود. فصل 1 در نوامبر 2022 منتشر شد و از آن زمان به بعد، این سریال به پربیننده‌ترین سریال نتفلیکس تبدیل شد و تنها یک هفته طول کشید تا به آنجا برسد. با توجه به محبوبیت این سریال، نتفلیکس اکنون در حال بررسی یک اسپین آف با محوریت عمو فستر است.

حتما نقد ما را از چهارشنبه بخوانید، که در آن کریس ای. هاینر نوشته است: «چهارشنبه ممکن است در سال اول انتشار چند مشکل داشته باشد، اما این سریال پایه بسیار محکمی را برای تعدادی از فصل‌های برنامه‌نویسی با کیفیت آینده ایجاد می‌کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  کار انیمیشن برای Angry Birds 3 در حال انجام است