جشنواره صحنه اکشن در آخرین تریلر جان ویک 4 با بازی کیانو ریوز

فیلم John Wick: Chapter 4 قرار است در ۲۴ مارس ۲۰۲۳ (۴ آوریل ۱۴۰۲) اکران شود. ساخت جان ویک 5 نیز تایید شده است. همچنین فیلمبرداری و تولید بالرین با بازی آنا دی آرماس که اسپین آف جان ویک است در حال انجام است که در آن شاهد بازگشت کیانو ریوز نیز خواهیم بود. علاوه بر این، سریال Continental برای پخش از شبکه طاووس در دست ساخت است.

طبق خلاصه داستان منتشر شده، جان ویک راهی برای شکست دادن میز بالا در John Wick: Chapter 4 پیدا کرده است. اما قبل از اینکه ویک بتواند آزادی خود را به دست آورد، باید با یک دشمن جدید با متحدان قدرتمند در سراسر جهان و نیروهایی روبرو شود که دوستان قدیمی را تبدیل می کنند. تبدیل به دشمنان جدید طبق تریلر، وقایع فیلم جان ویک در محیطی بیابانی تا ژاپن و پاریس اتفاق می افتد.

همچنین چندی پیش فاش شد که John Wick: Chapter 4 با ۱۶۹ دقیقه طولانی‌ترین فیلم در سری فیلم‌های جان ویک خواهد بود. همچنین می توانید پوسترهای شخصیت John Wick 4 را در زیر مشاهده کنید:

در آخر اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از John Wick: Chapter 4 منتشر شد. همانطور که Lionsgate وعده داده بود، امروز تریلر رسمی جدید جان ویک 4 منتشر شد که در آن شاهد چندین صحنه اکشن با محوریت جان ویک کیانو ریوز هستیم که باید با دشمنان خود روبرو شود و آنها را به طرق مختلف شکست دهد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید و نهایی فیلم John Wick: Chapter 4 را تماشا کنید:

ریوز کیانو مثل جان ویک ایان مک شین، لارنس فیشبرن، مارکو زارور، لنس ردیک، رینا ساویاما، دانی ین، هیروکی سانادا، بیل اسکاشگارد، شامیر اندرسون و اسکات ادکینز، از جمله بازیگران فیلم John Wick: Chapter 4 هستند و به ایفای نقش پرداختند. مانند سه قسمت اول جان ویک، چاد استاهلسکی او برای کارگردانی جان ویک 4 بازگشته است. همچنین شی هیتن و مایکل فینچ آنها مأمور نوشتن فیلمنامه قسمت جدید این فیلم اکشن شدند.

بخوانید  سونی بیانیه اخیر CMA را تعجب آور و غیرمنطقی دانست

Lionsgate تریلر رسمی جدید John Wick: Chapter 4 با بازی کیانو ریوز را منتشر کرده است که شامل یک جشن از صحنه های اکشن است.