جزئیات انتشار گزینه های دسترسی به بازی میراث هاگوارتز


برند Partkey Games متعلق به WB Games ویژگی‌های دسترسی بازی Hogwarts Legacy را اعلام کرده است.

با توجه به نزدیک شدن به تاریخ انتشار Hogwarts Legacy که کمتر از یک ماه دیگر باقی مانده است، سازندگان جزئیات جدیدی در مورد آن به طرفداران ارائه کرده اند. به تازگی حداقل سیستم مورد نیاز و مشخصات پیشنهادی این بازی بر روی پلتفرم PC اعلام شده و سپس حالت های مختلف گرافیکی آن بر روی کنسول ها مشخص شده است. Partkey Games اکنون اطلاعاتی در مورد ویژگی های دسترسی بازی ارائه کرده است.

بخش دسترسی بازی نقش‌آفرینی اکشن Hogwarts Legacy گزینه‌هایی را برای تسهیل تجربه بازی برای بازیکنانی با شرایط خاص از نظر بینایی، شنوایی و حرکت ارائه می‌دهد. از جمله این گزینه ها می توان به امکان فعال سازی حالت تبدیل متن به گفتار، تغییر رنگ بندی، گیم پلی با کنتراست بالا و … اشاره کرد. این بازی همچنین گزینه هایی برای تغییر اندازه متن، حالت های چند هدف گیری و موارد دیگر خواهد داشت.

استفاده از طلسم آتش در بازی میراث هاگوارتز

همچنین تایید شده است که گیم پلی هاگوارتز Legacy در مجموع دارای چهار حالت دشواری است که هم روی مبارزات و هم بر پازل ها تأثیر می گذارد. البته بازیکنان می توانند در هر زمان سختی بازی را تغییر دهند.

بازی Hogwarts Legacy در تاریخ 10 فوریه (21 فوریه) سال جاری بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | هر دو سری Xbox S و PC منتشر خواهند شد. این بازی در تاریخ 4 آوریل 2023 (15 آوریل 1402) برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و 25 جولای 2023 (3 آگوست 1402) روی نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.