جدول فروش هفتگی انگلستان: صدرنشینی لگو استار وارز به لطف تخفیف های آمازون

در نیمه دوم جدول، بازی Far Cry 6 رتبه ششم را کسب کرد. جالب است بدانید که این بازی در هفته‌ی قبلی در رتبه ۳۲ قرار داشت و حالا به جایگاه ششم جدول آمده است. این در حالی است که بازی‌های Horizon Forbidden West و Animal Crossing: New Horizons در جایگاه‌های هفتم و هشتم قرار گرفته‌اند. در انتهای جدول هم شاهد بازی‌های Pokemon Legends: Arceus و نسخه نینتندو سوییچ Minecraft هستیم.

به واسطه‌ی تخفیف‌های Amazon Prime Day، بازی The Lego Star Wars: The Skywalker Saga صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا طی هفته منتهی به ۲۵ تیر را مال خود کرد.

در جریان دو هفته گذشته، بازی F1 22 توانست صدر جدول فروش هفتگی انگلستان را از آن خود کند. این در حالی است که به‌لطف آغاز تخفیف‌های Amazon Prime Day در بریتانیا، بازی The Lego Star Wars: The Skywalker Saga صدر جدول هفته منتهی به ۲۵ تیر ماه را به‌دست آورد.

در زیر می‌توانید فهرست ۱۰ بازی برتر جدول فروش هفتگی نسخه‌های فیزیکی بازی‌ها در انگلستان طی هفته منتهی به ۲۵ تیر ماه را در یک گیمر مشاهده کنید و نظرات خود را هم با ما درمیان بگذارید.

جدول فروش بریتانیا

رتبه فعلی

رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ ۷ The Lego Star Wars: The Skywalker Saga بازگشت به صدر جدول
۲ ۱ F1 22 از دست دادن صدر پس از دو هفته
۳ ۴ Mario Kart 8 Deluxe
۴ ۳ Nintendo Switch Sports
۵ ۶ FIFA 22
۶ ۳۲ Far Cry 6 بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش
۷ ۲ Horizon Forbidden West
۸ ۹ Animal Crossing: New Horizons
۹ ۸ Pokemon Legends: Arceus
۱۰ ۱۰ نسخه نینتندو سوییچ Minecraft بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش
بخوانید  خالق Dead Space از EA برای طراحی مجدد بازی "وفادار" تشکر می کندمنبع

در ادامه، بازی F1 22 دوم شد و بازی Mario Kart 8 Deluxe رتبه سوم را از آن خود کرده است. همچنین بازی‌های Nintendo Switch Sports و FIFA 22 رتبه‌های چهارم و پنجم را کسب کرده‌اند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر