توسعه Warhammer 40,000: Space Marine 2 به پایان رسیده است

استودیوی سایبر اینتراکتیو اعلام کرد که توسعه بازی Warhammer 40,000: Space Marine 2 به پایان رسیده است.

Warhammer 40,000: Space Marine حدود 13 سال پیش منتشر شد و توانست یک تجربه فرقه ای و کلاسیک از نبردهای خونین بین انسان ها و بیگانگان را ارائه دهد. اکنون استودیوی Cyber ​​Interactive توسعه قسمت دوم این بازی را بر عهده گرفته و تا پایان سال جاری میلادی آن را منتشر خواهد کرد. اگرچه هنوز چند ماه تا انتشار Warhammer 40,000: Space Marine 2 فاصله داریم، تیم سازنده به نقطه عطف مهمی در توسعه بازی رسیده است.

به تازگی استودیوی Focus Entertainment و Cyber ​​Interactive که به ترتیب مسئولیت انتشار و توسعه Warhammer 40,000: Space Marine 2 را بر عهده دارند، در بیانیه ای مشترک از اتمام ساخت این بازی با نام Gold خبر دادند. از این پس، اقدامات استودیوی سازنده به بهینه سازی بیشتر بازی و توسعه آپدیت در روز اول انتشار برای رفع مشکلات و باگ های احتمالی مرتبط خواهد بود.

پوستر Warhammer 40,000: Space Marine 2

با توجه به اینکه هنوز راه زیادی تا انتشار بازی در پیش داریم، ممکن است برخی از بازیکنان انتظار نداشته باشند که قسمت اصلی توسعه بازی در این زمان به پایان برسد. با این حال، تایید عدم تاخیر در تاریخ انتشار بازی در آینده می تواند برای طرفداران آن راضی کننده باشد.

Warhammer 40,000: Space Marine 2، 19 سپتامبر 1403 (9 سپتامبر 2024) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، سری ایکس باکس Xbox Series S در ابتدا قصد داشت تا قبل از انتشار بازی، نسخه بتا را در اختیار بازیکنان قرار دهد، اما اخیراً به دلیل اولویت تمرکز بر توسعه کامل بازی، لغو آزمایش بتا را اعلام کرد. تاریخ انتشار

بخوانید  25 بهترین بازی Steam Deck برای بازی در حال حاضر

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر