توسعه بازی سه بعدی جدید Double Dragon آغاز شده است

استودیو Arc System Works در حال توسعه یک بازی سه بعدی جدید از سری Double Dragon beat-em-up است.

طبق آخرین مقاله منتشر شده در مجله ژاپنی Famitsu، استودیو Arc System Works قصد دارد با توسعه یک بازی سه بعدی جدید، سری اکشن و مبارزه ای Double Dragon را احیا کند. با توجه به تجربه تیم سازنده در توسعه بازی‌های مبارزه‌ای، بازی آینده Double Dragon تجربه‌ای در سبک اکشن مشابه نسخه‌های قدیمی‌تر ارائه می‌کند و شامل ویژگی‌های مدرن‌تر از جمله یک مدل شخصیت سه بعدی بازطراحی‌شده خواهد بود.

Arc System Works سازنده بازی‌های مبارزه‌ای محبوبی مانند Guilty Gear Strive، Dragon Ball FighterZ و Granblue Fantasy Versus است و این موضوع طرفداران را برای احیای سری Double Dragon هیجان‌زده‌تر خواهد کرد. به گفته فامیتسو، این بازی جدید قرار است در سال 2025 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس منتشر شود.

بازی اصلی Double Dragon یک بازی مبارزه ای آرکید موفق بود که به محبوبیت سبک beat’em up در دهه 1980 کمک کرد. در سال 2015، Arc System Works این فرنچایز را خریداری کرد و کمی بعد، Double Dragon 4 با کمک گروهی از توسعه دهندگان بازی اصلی، از جمله کیشیموتو یوشیهیسا توسعه یافته با این حال، بازی مذکور به یک شکست کامل تبدیل شد و امتیاز متاکریتیک آن در پلی استیشن 4 به امتیاز 49 رسید. حال باید منتظر ماند و دید که تیم سازنده برای احیای سری Double Dragon چه برنامه ای دارد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  کدهای سفر AFK – الماس رایگان و موارد دیگر