تمدید زودهنگام جلیقه زردها برای فصل سوم

داستان جلیقه زردها از سال 1996 آغاز می شود، زمانی که یک تیم فوتبال از نیوجرسی برای شرکت در مسابقات ملی به سیاتل پرواز کرد، اما در حین پرواز بر فراز کانادا، هواپیما در منطقه ای خالی از سکنه سقوط کرد و اعضای تیم به مدت 19 ماه سرگردان شدند. آنها برای زنده ماندن تلاش می کنند. این سریال داستان دیوانه شدن و آدمخوار شدن آنها را روایت می کند و همچنین زندگی آنها را در سال 2021 دنبال می کند.

پیش از پخش فصل دوم سریال جلیقه زردها، Showtime از تمدید زودهنگام سریال Jellowjackets برای فصل سوم خبر داد.

مدتی پیش، Showtime اعلام کرد که فصل دوم Yellowjackets در 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) پخش خواهد شد. پیش بینی می شود مانند فصل اول، فصل دوم سریال جلیقه زردها نیز در 10 قسمت تولید شود. در کنار پخش شویام، فصل دوم سریال جلیقه زردها نیز در اختیار کاربران سرویس استریم پارامونت پلاس قرار خواهد گرفت که نقش زیادی در موفقیت این سریال داشته است.

فصل دوم سریال جلیقه زردها قرار است حدود سه ماه دیگر از شبکه Showtime روی آنتن برود، و حالا در آخرین اخبار سینما و تلویزیونسری جلیقه زردها با گسترش اولیه روبرو شد. طبق اطلاعات منتشر شده توسط Deadline، Showtime رسما اعلام کرد که Yellowjackets برای فصل سوم تمدید شده است. در حال حاضر مشخص نیست فصل سوم سریال Yellowjackets چند قسمت و چه زمانی از شبکه Showtime پخش می شود.

ملانی لینسکی، سوفی نیلیس، تاونی سایپرس، جاسمین ساوی براون، ژولیت لوئیس، سوفی تاچر، کریستینا ریچی، سامی هنسی، استیون کروگر، وارن کول، جک دیپیو، کارلوس سانز، کورتنی ایتون، لیو هیوسون، لورن آمبرویز، قلعه سیمون، الیجا وود و نوح جسی آنها از جمله بازیگران حاضر در فصل دوم سریال جلیقه زردها هستند و به ایفای نقش پرداخته اند.همچنین اشلی لایل و بارت نیکرسون آنها مسئول اجرای سری جلیقه زردها هستند.

بخوانید  معرفی سری دکل (The Rig). فاجعه دکل نفتی