تمام 99 بازیکن MLB The Show 23 مشخص شده اند

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

استودیوی سونی سن دیگو شروع به افشای رتبه بندی بازیکنان برای MLB The Show 23 کرده است که با بازیکنانی شروع می شود که امتیاز 99 را دریافت کرده اند که بالاترین امتیاز ممکن است. در MLB The Show 23، پنج بازیکن بالاترین امتیاز ممکن را دریافت کردند، و توسعه دهندگان همچنین سایر بازیکنان رده بالا را به اشتراک گذاشتند.

پنج بازیکن امتیاز 99 را برای MLB The Show 23 دریافت کرده اند که اولین آنها MVP حاکم لیگ آمریکا است. قاضی هارون از نیویورک یانکیز MVP سابق شوهی اوهتانی پارچ شروع برای لس آنجلس آنجلز و تگزاس رنجرز یعقوب گروم همچنین حداکثر امتیاز 99 را دریافت کرده است. باشگاه 99 MVP فعلی لیگ ملی است پل گلد اشمیت از کاردینال های سنت لوئیس و مایک تروتاو همچنین برای فرشتگان بازی می کند.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید
شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

اندازه:

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

استودیو سن دیگو همچنین تعدادی از بازیکنانی که بالاترین امتیاز را کسب کرده‌اند را معرفی کرده است که به حداکثر امتیاز 99 نرسیده‌اند. جاستین ورلندر از نیویورک متس امتیاز 98، موکی بتز از لس آنجلس داجرز امتیاز 96 و مکس شرزر از متس دریافت کردند. همچنین جایزه 96 و کوربین برنز از میلواکی برورز دریافت کرد 95. برخی از نکات برجسته دیگر عبارتند از برایس هارپر از فیلادلفیا فیلیز با 95، مانی ماچادو از سن دیگو پادرس در سال 95 و تازه کار حاکم در لیگ ملی سال. مایکل هریس دوم از آتلانتا بریوز امتیاز کلی 89 را دریافت کرد.

استودیوی سونی سن دیگو به افشای رتبه‌بندی بازیکنان و رتبه‌بندی کلی تیم‌ها قبل از راه‌اندازی MLB The Show 23، که در تاریخ 28 مارس برای Xbox One، Xbox Series X|S، PS4، PS5 و Nintendo Switch منتشر می‌شود، ادامه خواهد داد. MLB The Show 23 نیز به عنوان بخشی از Xbox Game Pass راه اندازی خواهد شد.

ثبت نام کنید یا وارد شوید