تمام 17 برنامه تلویزیونی لغو شده یا در سال 2023 به پایان می رسد (تا کنون)

از اینکه برنامه های مورد علاقه شما ما را ترک می کنند ناراحت نباشید – خوشحال باشید که در وهله اول آنها را دریافت کرده اید. و از آنجایی که بسیاری از آنها در سرویس های استریم هستند، خوشحال باشید که می توانید بارها و بارها آنها را تماشا کنید تا زمانی که چشمان شما خونریزی کند. امیدوارم آنها در یک نقطه کشیده نشوند.

با سالی که هنوز جوان است، بسیاری از برنامه های تلویزیونی در حال پایان هستند. برخی، مانند آکادمی خون آشام، نتوانستند تماشاگران را برای نیاز به فصل دوم جذب کنند. در همین حال، برنامه های طولانی مدتی مانند Mayans، Titans و Doom Patrol اعلام کردند که وارد آخرین فصل خود می شوند.

گاهی اوقات ممکن است دشوار باشد که بدانید کدام نمایش ها تبر داشته اند. خوشبختانه برای شما، GameSpot پشت شماست. به تمام نمایش هایی که تا کنون لغو شده اند یا اعلام شده اند که در سال 2023 به پایان می رسند، در زیر نگاهی بیندازید. ما به روز رسانی آن ادامه خواهیم داد زیرا سرنوشت نمایش های بیشتری در طول سال اعلام می شود. و در حالی که در آن هستید، به همه موارد لغو شده در سال 2022 نگاهی بیندازید، به علاوه یک نگاه ویژه به آنچه نتفلیکس در سال گذشته کاهش داد.