تمامی بازی‌های PSVR 2 برای عرضه و فراتر از آن تایید شده‌اند

خوشبختانه، به نظر می رسد سونی توجه زیادی به PSVR 2 داشته است، زیرا در حال حاضر مجموعه ای از بازی ها برای این پلتفرم اعلام شده است. این شامل ترکیب خوبی از بازسازی‌ها، نسخه‌های جدید و دنباله‌های عناوین قدیمی است. در مجموع، حدود 50 بازی برای PSVR 2 فاش شده است و قطعاً در طول سال 2023 بیشتر خواهیم شنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

دنیای واقعیت مجازی در ۲۲ فوریه با راه‌اندازی آن گسترش خواهد یافت PSVR 2 هدست برای ps5. این هدست نسل بعدی که بر پایه هدست اصلی PSVR گذاشته شده است، مجموعه ای از ویژگی های چشمگیر (مانند ردیابی چشم، لمس هدست و وضوح 4K) را در خود جای داده است، اما قیمت سرسام آور 550 دلاری نیز دارد.

البته، کتابخانه بازی‌های PSVR 2 به اندازه موارد فنی آن مهم است و تا به اینجا به نظر نمی‌رسد که همه چیز ناامید کننده باشد. تیراندازان تاکتیکی دوست دارند تیراندازی متقابل: جوخه سیرا در عناوین آرامش بخش مانند مکان های گیج کننده، به نظر می رسد هدفون سونی همه ژانرهای اصلی را پوشش می دهد. یکی از مورد انتظارترین عناوین PSVR 2 است افق: ندای کوه، که در همان دنیای غرب ممنوعه اتفاق می افتد و باید به نشان دادن قدرت گجت 550 دلاری کمک کند.