تغییرات نقشه فصل 2 فصل 4 فورتنایت: Biome جدید، دوچرخه های سرکش و موارد دیگر

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

آلبوم عکس

روش های جدید برای مرور نقشه

مگا سیتی شهر جدید و گسترده به سبک سایبرپانک در جزیره است. این مکان اصلی مستقیماً در شرق Frenzy Fields قرار دارد. مگا سیتی کاملاً برج‌های پیچ‌خورده نیست، اما یک کلان شهر جدید رنگارنگ را به شما می‌دهد تا ویران کنید. تازه پیدا شده در جنوب شرقی Frenzy Fields است چشمه های آب گرم نقطه مورد علاقه حرکت بیشتر به جنوب شرقی منابع بخار محل جدید تقاطع کنجوتسو است. تورهای غرغره شده یک نقطه اصلی جدید در نزدیکی ساحل شرقی نقشه است.

اندازه:

توجه داشته باشید: Moto Boat Vehicle، Chonkers Off-Road Tires Vehicle Mod و Cow Catcher Vehicle Mod همگی دارای طاق هستند. حیات وحش قابل کوه (گراز و گرگ) نیز طاق‌کاری شده است.

فصل 4 فصل 4 فورتنایت از راه رسید و این فصل جدید تغییرات زیادی در نقشه فورتنایت دارد. موضوع این فصل مگا است، که ورود بیوم کاملاً آینده‌نگر «مگا» را همراه با نقاط جالب جدید، مانند مگا سیتی و استیمی اسپرینگز، به ارمغان می‌آورد. در اینجا، ما یک تور کامل از نقشه فصل 2 را به شما ارائه می دهیم و روش جدید حمل و نقل را برای رفت و آمد با تیم خود برجسته می کنیم.

تغییرات نقشه Fortnite – فصل 4 فصل 2

Grinding یک مکانیک حرکتی جدید است که در Mega City یافت می‌شود، که به شما امکان می‌دهد ریل‌ها را در اطراف شهر بچرخانید و بچرخانید، و حال و هوای اینجا شبیه به مکانیک‌های حرکتی سرگرم‌کننده Sunset Overdrive است.

بخوانید  تاریخ سرور تست عمومی بتای Diablo 4 اعلام شد

در مجموع، به نظر می رسد که این بیوم جدید اندازه کلی نقشه را گسترش می دهد، که برای بازیکنانی که از کوچک شدن نقشه در فصل گذشته قدردانی نمی کردند، لمس خوبی است. Epic همچنین اعلام کرد که یک “Breaking POI” جدید روی نقشه است که به محض پایان Downtime آن را بررسی خواهیم کرد.

سوار آینده Fortnite شوید.
سوار آینده Fortnite شوید.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بیوم شمالی و غربی جزیره قلمرو آشنای زیادی را حفظ خواهد کرد و قابل توجه ترین تغییرات برای فصل 2 در مگا بیوم جدید وجود دارد. چشم انداز جزیره کمی در منطقه جنوب شرقی نقشه گسترش یافته است و سفر از مزارع سرسبز Frenzy Fields اکنون به سرعت شما را در یکی از چهار نقشه قرار می دهد؟ زمینه های جدید مورد علاقه

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: Fortnite: به تریلر معرفی MEGA خوش آمدید

نقاط جالب جدید