تعداد بازیکنان بازی Exoprimal به بیش از یک میلیون نفر رسیده است

به تازگی، سازندگان Exoprimal آمار تعداد بازیکنان ساخته جدید خود را به اشتراک گذاشته اند.

استودیوی بازی سازی کپکام امسال با انتشار دو بازی Street Fighter 6 و نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 توانست موفقیت های زیادی را به ارمغان بیاورد و زمان زیادی از عرضه رسمی بازی Exoprimal آخرین ساخته این استودیو نمی گذرد.

اکنون در جدیدترین اخبار بازی، کپکام اخیراً در توییتر اعلام کرده است که تعداد بازیکنان این اثر در سراسر جهان و تمامی پلتفرم‌ها به بیش از یک میلیون نفر رسیده است.

بازی Exoprimal Fights

رقم اعلام شده نشان دهنده میزان فروش بازی Exoprimal نیست. باید گفت این کتاب در سرویس اشتراک Game Pass نیز موجود است. با این حال باید گفت که این IP جدید سازندگان سری بازی های Resident Evil و Duel May Cry شروع خوبی داشته است. سپس باید گفت که علاوه بر شرح آمار تعداد بازیکنان این اثر، کپکام اعلام کرده است که قصد دارد یک پوسته رایگان برای ExoSut داشته باشد. اسکای ویو به عنوان بخشی از به روز رسانی (عنوان 1) این اثر برای کاربران. آپدیت مورد نظر در تاریخ 16 آگوست سال جاری (25 مرداد) منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، این به روز رسانی شامل 10 لباس بیرونی است این نوع آلفا خواهد بود. سپس باید گفت که حالتی به نام Savage Gauntlet که با محوریت PvE ساخته شده است در تاریخ 28 جولای سال جاری (15 مرداد) عرضه خواهد شد. یک گیمر در بررسی بازی Exoprimal امتیاز 5 را به این اثر داده است. در بخشی از متن نقد و بررسی بازی مورد بحث به قلم محمدصادق توری می خوانیم:

بخوانید  سرعت فروش PS5 در آمریکا: ۱۰۰ هزار کنسول در هر ۱۷.۵ ساعت

از نظر بصری، Exoprimal تجربه خوبی را ارائه می دهد. جزئیات محیطی، نورپردازی و افکت های عکاسی، استفاده از مهارت های مختلف و انفجار در سطح خوبی قرار دارند. در این میان گروه سازنده اینترلودهای سینمایی مختلفی را نیز تدارک دیده اند تا از طریق آن ها بتوانند داستان بازی را بهتر روایت کنند.

نظرت چیه عزیزم؟ آیا این بازی را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.