تعداد اعضای استودیو سانتا مونیکا به 400 نفر رسیده است


اریک ویلیامز کارگردان بازی God of War Ragnarok مدعی است که تعداد اعضای استودیو سانتا مونیکا سازنده این بازی به چهارصد نفر رسیده است.

در هفته گذشته بود که نمرات بازی مورد انتظار God of War Ragnarok منتشر شد و بالاخره امروز خود بازی قرار است منتشر شود. در این فرصت اریک ویلیامزکارگردان این کتاب مصاحبه ای با مجله جی کیو داشته که طی آن تعداد اعضای استودیو سانتا مونیکا سازنده بازی را فاش کرده است و در این باره افزود:

من مسئولیت زیادی را در قبال کاری که انجام می‌دهیم به عهده می‌گیرم. می‌دانم که این فقط یک بازی ویدیویی یا چیزی شبیه به آن است؛ اما اگر می‌توانستید بیرون دفتر من را ببینید، در حال حاضر دیواری از نقاشی‌های بزرگ سفید به ابعاد ۶ فوت در ۶ فوت وجود دارد.1.8 متر در 1.8 متر) از بازی های ویژه ما. وقتی به این تبلت ها نگاه می کنم، چهره افرادی را می بینم که با آنها در این بازی ها کار کرده ام. از یک تیم 40 نفره تا یک تیم 400 نفره.

God of War Ragnarok، جدیدترین نسخه از استودیوی سانتا مونیکا، امروز برای دارندگان دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد. استودیو سانتا مونیکا همچنین در حال توسعه یک IP جدید اعلام نشده، با رهبری کوری بارلوگ، کارگردان God of War است. بازی