تظاهرات کودکان جن زده در پوسترهای فیلم ترسناک The Exorcist: Believer


پوسترهای جدید فیلم ترسناک The Exorcist: Believer به کارگردانی دیوید گوردون گرین منتشر شد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که پوسترهای جدیدی از فیلم ترسناک ماوراء الطبیعه The Exorcist: Believer از Blumhouse Productions منتشر شده است. یونیورسال پیکچرز دنباله مستقیم فیلم جن گیر محصول 1973 را در تاریخ 21 اکتبر 1402 (13 اکتبر 2023) روی پرده سینما خواهد فرستاد.

The Exorcist: Believer ششمین قسمت از فیلم های جن گیر و دنباله مستقیم The Exorcist است. در خلاصه داستان این فیلم ترسناک می خوانیم: «پدر یک کودک تسخیر شده که از کمک دیگران ناامید است، به دنبال فردی با تجربه مشابه می گردد: کریس مک نیل. الن برستین او پس از 50 سال دوباره در این فیلم نقش کریس را بازی می کند.

مرثیه ای برای الن برستین بازیگر زن رویایی لزلی اودم جونیوربازیگر فیلم Red Tails آن داودبازیگر ارثی سینما لیدیا جوتبازیگر سریال Good Girls (دختران خوب) رافائل اسبرجای بازیگر روزی روزگاری (رزی روزگاری) جنیفر نیدلزبازیگر فیلم هریت اوکووی اوکپوکواسیلیبازیگر مترجم و اولیویا مارکوم آنها در این فیلم بازی می کنند.

دیوید گوردون گرینکارگردان فیلم‌های هالووین، هالووین کی پیتر ساتلر و دیوید گوردون گرین سناریوی The Exorcist 6 بر اساس داستانی از اسکات تیمز و دنی مک براید نوشته شده بودند. این فیلم نشان دهنده همکاری دیگری برای Blumhouse Productions و David Gordon Green است.

بخوانید  جای تعجب نیست که جان ویک دارای تعداد بدن مضحک بالایی است