تصویر New Stranger Things 5 ​​جو کری و مایا هاوک را نشان می دهد


اخیرا راس دافر تصویر جدیدی از پشت صحنه فصل پنجم و آخر سریال Stranger Things منتشر کرده است که در آن ما دو شخصیت جو کری و مایا هاوک هستیم.

THEفیلمبرداری و تولید فصل پنجم سریال Stranger Things به تازگی آغاز شده است و اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتصویر جدیدی از پشت صحنه آخرین فصل این سریال محبوب منتشر شد. راس دافر یکی از سازندگان این مجموعه اخیرا تصویر جدیدی از پشت صحنه سریال Stranger Things 5 ​​به اشتراک گذاشته است که در آن جو کری بازیگر نقش استیو هرینگتون و مایا هاوک نقش رابین باکلی را می بینیم. ، که در زیر می توانید مشاهده کنید. تصویر را ببینید:

جو کری و مایا هاوک در پشت صحنه Stranger Things 5

میلی بابی براون، دیوید هاربر، فین ولفهارد، کالب مک لافلین، نوح اسنپ، سینک سیدی، وینونا رایدر، جو کری، مایا هاوک، چارلی هیتون، ناتالیا دایر، کارا بوینو، پرایا فرگوسن، برت گلمن، ادواردو فرانکو، لیندا همیلتون و جیمی کمبل باور، آنها از جمله بازیگران حاضر در فصل پنجم سریال Stranger Things هستند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. مانند چهار فصل قبل، برادران دافر برای کارگردانی Stranger Things 5 ​​بازگشته اند.

فصل پنجم Stranger Things که دارای هشت قسمت خواهد بود، قرار است در اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025 در نتفلیکس پخش شود، اما اعتصاب نویسندگان و بازیگران می تواند انتظار را بیشتر کند. قسمت اول Stranger Things 5 ​​The Crawl نام خواهد داشت و برادران دافر وظیفه کارگردانی این قسمت از فصل پایانی این سریال را بر عهده دارند. دن تراختنبرگ، کارگردان فیلم هایی چون Ten Cloverfield Lane و Prey نیز کارگردانی قسمتی از این مجموعه را بر عهده خواهد داشت.

بخوانید  معرفی سریال Monarch: Legacy of Monsters (Monarch: Legacy of Monsters)
تحریریه مجله بازی یک گیمر