تصویر متحرک پاندای کونگ فو کار 4 پو را در لباس یک جنگجوی اژدها نشان می دهد


مجله فیلم توتال تصویر جدیدی از انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد پو در حال گاز گرفتن ماهی است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون با خبر شدیم که مجله توتال فیلم تصویر جدیدی از انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 منتشر کرده است. این تصویر پوه را در لباس جنگجوی اژدها نشان می دهد که پس از شکست دادن نیش ماهی، پیروزمندانه بالای این موجود ایستاده است. طرفداران مطمئنا این نبرد را از اولین تریلر پاندای کونگ فو کار ۴ به یاد دارند.این انیمیشن در تاریخ ۸ مارس منتشر خواهد شد.

پو در انیمیشن پاندای کونگ فو کار 4 میز ماهی را شکست می دهد

جک بلک مثل پو، آکوافینا در نقش ژن ویولا دیویس مثل آفتاب پرست، داستین هافمن به عنوان استاد شیفو، جیمز هونگ مثل آقای پینگ، برایان کرانستون مثل لی شان، ایان مک شین مثل تای لانگ، جاناتان کی کوان مثل هان لری تان چن در نقش مادربزرگ گراز و رونی چنگ آنها در نقش ناخدای قایق ماهیگیری از جمله صداپیشه هایی هستند که در کمدی اکشن ماجراجویی Kung Fu Panda 4 بازی می کنند.

در خلاصه داستان کونگ فو پاندای 4 آمده است: «پس از اینکه پو به عنوان رهبر معنوی دره صلح انتخاب شد، او باید یک جنگجوی اژدها جدیدی برای آموزش پیدا کند. در همان زمان، یک جادوگر شیطانی قصد دارد تمام شخصیت های شیطانی را که پو شکست داده است، دوباره احیا کند. » مایک میچلکارگردان انیمیشن Trolls در راس انیمیشن Kung Fu Panda 4 و ربکا هانتلی او به عنوان تهیه کننده این پروژه فعالیت می کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  پیوستن بازیگران جدید به فصل چهارم سریال The Boys