تصویر جدید کارتون Inside and Out 2 Jealousy Riley

تریلر جدید Inside Out 2 پنج احساس مختلف رایلی را نشان می دهد.

در جشن برخی از موردانتظارترین فیلم‌های تابستانی، Fandango نگاهی به Inside Out 2 Pixar انداخته و تریلر انحصاری جدیدی را منتشر کرده است. فاندانگو توضیح داد که رایلی اکنون در سال های نوجوانی خود است، به این معنی که او در معرض احساسات جدید قرار گرفته است. سازگاری با دنیای اطراف برای رایلی دشوار شده است و به همین دلیل، احساسات جدید او در یک لحظه چیزی را که ذهنش می تواند انتظار داشته باشد تغییر می دهد. در عکس منتشر شده شاهد با صداپیشگی بر حس حسادت خود تاکید می کند ایو آدابری به نظر می رسد موضوعی در زندگی رایلی حسادت او را برانگیخته است و اضطراب، انزجار، شادی و خشم نیز در او وجود دارد:

حسادت، اضطراب، انزجار، خشم، شادی در کارتون Inside Out 2

امی پولر در نقش شادی فیلیس اسمیت در نقش غم لوئیس بلک در نقش خشم تونی هیل در نقش ترس لیزا لاپرا در نقش انزجار مایا هاوک در نقش اضطراب ایو آدابری در نقش حسادت آدل اگزارچوپولوس در نقش کسالت پل والتر هاوزر در نقش خجالتی کنزینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک لاکلان، لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، دیو جولز، فرانک اوز، بابی مونیهان، جان اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر آنها از جمله صداپیشگان Inside Out 2 هستند.

انیمه Inside Out 2 قرار است در 25 ژوئن 1403 (14 ژوئن 2024) اکران شود. کلسی مان وظیفه کارگردانی انیمیشن In and Out 2 بر اساس سناریویی که او ساخته است گدازه مگ، نویسنده کارتون Inside Out بود. انیمیشنی به کارگردانی Inside Out دکتر پیت در سال 2015 به پرده سینما رفت. این انیمیشن در باکس آفیس جهانی ۸۵۸.۸ میلیون دلار فروخت و توانست جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را از آن خود کند. مدتی است که انیمه آینده پیکسار اعلام شده است و بر این اساس، انیمه Elio در تاریخ 23 ژوئن 1404 (13 ژوئن 2025) و انیمه Toy Story 5 در تاریخ 29 ژوئن 1405 (19 ژوئن 2026) اکران خواهند شد. ).

بخوانید  Alan Wake 2 PC Requirements Are Very Demanding Even Without Ray Tracing Enabled

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر