تصاویر Marvel’s Spider-Man 3 در فضای مجازی منتشر شده است

اخیراً تصاویری در فضای مجازی منتشر شده است که ظاهراً مربوط به مرد عنکبوتی 3 است.

در اکتبر 2023، Marvel’s Spider-Man 2 به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر شد و با استقبال زیادی روبرو شد و اکنون یکی از بهترین بازی های نسل نهم به حساب می آید. با این حال، مدت کوتاهی پس از انتشار بازی، اطلاعات گسترده ای از استودیوی سازنده آن، Insomniac Games، در نتیجه یک حمله باج افزار به صورت آنلاین به بیرون درز کرد. این هک گسترده بسیاری از نقشه راه استودیو، پروژه های در حال توسعه، محتوای حذف شده از بازی و بسیاری موارد دیگر را فاش کرد.

اخیراً تصاویری که ظاهراً متعلق به نسخه اولیه Marvel’s Spider-Man 3 هستند در اینترنت منتشر شده است. در زیر می توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

بازی Marvel Spider-Man 3

بازی Marvel Spider-Man 3

به نظر می رسد که Marvel’s Spider-Man 3 قطعی است اما طرفداران همچنان منتظر بسته های الحاقی Marvel’s Spider-Man 2 هستند. تصاویر لو رفته از Marvel’s Spider-Man 3 جزئیات زیادی را نشان نمی دهند و کیفیت چندان بالایی ندارند. اما به گفته آنها می توان گفت که شخصیت Silk She به احتمال زیاد یکی از شخصیت های قابل بازی در این اثر آینده خواهد بود.

در داستان کمیک، سیندی مون که با نام سیلک نیز شناخته می شود، توسط همان عنکبوت نیش زده شد که پیتر پارکر را گاز گرفت. با این حال، توانایی هایی که او به دست می آورد کمی متفاوت است. به عنوان مثال، حس عنکبوتی او که حس ابریشم نامیده می شود، از حس عنکبوتی پیتر پارکر پیشرفته تر است. همچنین می تواند شبکه های عضویت خود را ایجاد کند و نیازی به استفاده از پروژکتورهای وب نصب شده بر روی مچ دست خود را از بین ببرد. در برخی داستان ها، سیلک به دلیل گزیده شدن توسط همان عنکبوت، با پیتر پارکر ارتباطی فراطبیعی دارد و بنابراین می تواند او را در هر چندجهانی حس کند.

بخوانید  گردهم‌آیی جنگجویان انقلابی در تریلر فیلم Rebel Moon

به غیر از این، عکس ها چیز زیادی را نشان نمی دهند، به جز برخی از مناظر و برخی عکس های گرافیکی از ابریشم در حال چرخش در شهر. از آنجایی که این تصاویر ممکن است مربوط به مراحل اولیه ساخت بازی باشد، به نظر می رسد که او از حرکات مایلز مورالس در این تصاویر استفاده می کند.

بهتر است این دو تصویر را تصاویر رسمی این پروژه تلقی نکنید زیرا احتمال جعلی بودن آنها وجود دارد. افشای اطلاعات استودیو Insomniac Games حجم عظیمی از محتوا را فاش کرد، اما این بدان معنا نیست که هر چیزی که ادعا می کند با آن مرتبط است واقعی است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر