تصاویر و ویدیوی جدیدی از بازی Project Q پلی استیشن فاش شد

تصاویر و ویدیوهای جدیدی از دستگاه دستی Project Q پلی استیشن به بیرون درز کرده است.

سونی از Project Q در رویداد PlayStation Showcase در ماه می امسال رونمایی کرد. دستگاه قابل حملی که برای پخش جریانی بازی های پلی استیشن 5 با استفاده از پروتکل Remote Play طراحی شده است. اگرچه هنوز اطلاعات زیادی از این دستگاه در دست نیست، اما در میان جدیدترین اخبار بازی، با خبر شدیم که تصاویر و ویدیوی جدیدی از Project Q به بیرون درز کرده است. این دستگاه باید در پایان سال 2023 عرضه شود.

دانلود فیلم آپارات

تصاویر گرفته شده پروژه Q را نشان می دهد. در حالی که اجزای داخلی دستگاه قابل حمل سونی نیز به وضوح قابل مشاهده است. ویدئوی فاش شده برخی از منوها را نشان می دهد و به نظر می رسد نشان می دهد که این دستگاه دارای اندروید است. سونی قبلاً تأیید کرده است که این دستگاه از صفحه نمایش 8 اینچی HD استفاده می کند و عملکرد کامل کنترلر DualSense را ارائه می دهد. هنوز در مورد قیمت پروژه Q صحبتی نشده است.

Project Q یک کنسول دستی نیست و فقط به کاربران اجازه می دهد تا بازی های پلی استیشن 5 را بر روی یک دستگاه دستی غیر از عناوین هدست VR2 VR بازی کنند. با توجه تام هندرسون از Insider Gaming، کنسول Project Q عمر باتری بسیار کوتاهی دارد که فقط 3-4 ساعت است. این هنوز تایید نشده است و طرفداران باید منتظر زمان بیشتری برای ارسال اطلاعات قابل اعتماد از این دستگاه قابل حمل باشند.

بخوانید  سیم اتصال هدست واقعیت مجازی PS VR2 و PS5 به سادگی تعویض می‌شود