تصاویر فصل دوم The Last of Us; کاوش الی در دنیای آخرالزمانی

عکس های جدیدی از پشت صحنه فصل دوم سریال The Last of Us منتشر شده است که نشان می دهد الی و دینا برای مقابله با تهدیدات آماده می شوند.

فیلمبرداری فصل دوم سریال The Last of Us ادامه دارد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم که عکس های جدیدی از پشت صحنه به بیرون درز کرده است. برخی از این تصاویر با نقش آفرینی هستند بلا رمزی ما با بازی دوستانه هستیم ایزابلا مرسده برای کشف دنیای آخرالزمانی با سلاح در دست ظاهر شوید. در این تصاویر خالکوبی الی که زخم روی دست این شخصیت را پوشانده است را مشاهده می کنید.

عکس های دیگری از صحنه فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us منتشر شده است که گروهی از بازیگران را در حال بازی Surfites و خیابانی در محله چینی ها نشان می دهد. Scars یکی از گروه‌هایی بود که در Last of Ace 2nd Edition جنگی خونین با جبهه آزادی واشنگتن (WLF) برای کنترل سیاتل انجام داد. این گروه برخلاف WLF به شدت مسلح، ترجیح می دهند از سلاح های مخفی و بی صدا مانند منجنیق برای از بین بردن دشمنان استفاده کنند.

پدرو پاسکال بلا رمزی در فصل دوم سریال The Last of Us نقش های خود را در نقش جوئل و الی بازی خواهد کرد. گابریل لونا به عنوان تامی، مازینو جوان به عنوان جسی، کیتلین دیور در نقش ابی ایزابلا مرسده در نی دینا. دنی رامیرز همانطور که هستم، آریل بارر یک لبخند، گابریل می آید در نقش نورا آاسپنسر لرد به عنوان اوون، جفری رایت در نقش آیزاک و کایترین اوهارا آنها در نقشی ناشناخته از دیگر بازیگران فصل دوم این مجموعه تلویزیونی هستند.

بخوانید  در بیانیه جدید سونی به عرضه PS6 پس از سال 2027 اشاره شده است

مارک ملود- کارگردان سریال خلافت. نینا لوپز کورادوپری میسون کارگردان این سریال است استیون ویلیامزکارگردان سریال Watchmen کیت هرونکارگردان سریال لوکی نیل دراکمن و کریگ مازین حداقل، آنها یک قسمت از فصل دوم The Last of Us را کارگردانی خواهند کرد. فصل دوم سریال Last of Ace در زمان نامعلومی از سال 2025 از شبکه HBO برای طرفداران منتشر خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر