تصاویر جدید منتشر شده از فصل دوم سریال Shadow and Bone

سریال Shadow and Bone بر اساس رمان هایی به همین نام نوشته شده است لی باردوگو ساخته شده و اریک هایزرفیلمنامه نویس، خالق، مجری برنامه، تهیه کننده اجرایی و نویسنده نامزد اسکار است. لویی تان (بازیگر مورتال کمبت) در نقش تولیا یول-باتار، آنا لئونگ بروفی (بازیگر سریال ردپاها) در نقش تامار کر بطار و پاتریک گیبسون (بازیگر سریال OA) در نقش نیکولای لانتسف یکی از بازیگران جدید فصل دوم سریال به حساب می آید.

تصاویر جدید سریال Shadow and Bone تعدادی از بازیگرانی را نشان می دهد که برای فصل دوم بازمی گردند و در میان آنها می توانیم جسی می لی مانند آلینا استارکوف، آرچی رنو در نقش مالین اورتسف، کیت یانگ مانند جاسپر فاهی، دیزی هد در نقش جنیا صفین و جورجیا ریس در نقش ملکه تاتیانا برجسته شده است. این تصاویر نگاهی اجمالی به شخصیت ویلن هندریکس دارند جک بایک او نقش خود را در فصل دوم بازی خواهد کرد.

تصویر شخصیت های فصل دوم سریال سایه و استخوان

تصویر جدید فصل دوم سریال سایه و استخوان

شبکه آنلاین نتفلیکس تصاویر جدیدی از فصل دوم سریال فانتزی Shadow and Bone منتشر کرده است که برخی از شخصیت های آن را به رخ می کشد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم که شبکه آنلاین نتفلیکس تصاویر جدیدی از فصل دوم سریال Shadow and Bone را با هواداران به اشتراک گذاشته است. اولین قسمت از فصل دوم این مجموعه درام معمایی فانتزی قرار است در تاریخ 16 مارس 2023 (25 مارس 1401) پخش شود.

تصویر جدید فصل دوم سریال سایه و استخوان

در خلاصه فصل دوم سریال Shadow and Bone می خوانیم: «در این فصل آلینا استارکوف آزاد است. به گفته برخی او چراغ امید و به عقیده برخی متهم به خیانت است. اما ژنرال کریگان برگشته تا کارش را تمام کند. با حمایت ارتش مهیب هیولاهای به ظاهر جاودانه و سربازان ترسناک گریشا، کریگان خطرناک تر از همیشه است.”

بخوانید  پخش تریلر گیم پلی Gizmo در بازی MultiVersus

سریال Shadow and Bone توسط کمپانی 21 Laps Entertainment و شان لوی، دن لوین، دن کوهن، دنبال کردنلی باردوگو پویا شهبازیاN و لی تولند کریگر آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی عمل می کنند.

“النا و ملین برای امتحان شانس خود در برابر ژنرال، متحدان قدرتمندی را جمع آوری می کنند و برای یافتن این دو موجود افسانه ای سفری را در سراسر قاره آغاز می کنند. در کاتردام، حزب کروز باید متحدان جدیدی برای مقابله با رقبای قدیمی خود پیدا کند. هنگامی که باند به طور تصادفی به دزدی مرگباری برخورد می کنند، آنها دوباره با Sun Summoner افسانه ای روبرو می شوند.