تشریح سبک فیلم‌برداری نبردها در ویدیو فیلم ناپلئون


ویدیو جدیدی از فیلم بیوگرافی Napoleon پخش شد که حاوی توضیحات ریدلی اسکات درباره سبک فیلم‌برداری سکانس‌های نبرد است.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که ویدیو کاملا جدیدی از فیلم بیوگرافی درام جنگی Napoleon (ناپلئون) شرکت سونی پیکچرز پخش شده است. در این ویدیو ریدلی اسکات در مورد شیوه کارگردانی سکانس‌های نبرد توضیحاتی را ارائه می‌دهد. این ویدیو ریدلی اسکات را مشغول مصاحبه با دن اسنو از HistoryHit نشان می‌دهد که درباره فیلم‌برداری بزرک‌ترین سکانس نبرد فیلم ناپلئون با نقش‌آفرینی واکین فینیکس به گفت‌وگو می‌پردازند.

دانلود ویدیو از آپارات

واکین فینیکس در نقش ناپلئون، ونسا کربی در نقش ملکه ژوزفین، طاهر رحیم در نقش پل باراس، بن مایلز در نقش کولنکورت، لودیوین سنیه در نقش ترزا تالین، متیو نیدهم در نقش لوسین بناپارت، یوسف کرکور در نقش لوئی-نیکولا داوو، فیل کورنول در نقش شارل-هانری سانسون، پال ریس در نقش تالیران، کاترین واکر در نقش ماری آنتوانت، جان هالینگورث در نقش میشل نی و مارک بونار در نقش ژان-آندوش جونو در فیلم Napoleon نقش‌آفرینی می‌کنند.

ریدلی اسکات، کارگردان فیلم Gladiator (گلادیاتور) سکان هدایت فیلم Napoleon را در دست داشت و دیوید اسکارپا، نویسنده فیلم All the Money in the World (تمام پول‌های جهان) فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورده است. ریدلی اسکات و کوین والش از شرکت Scott Free به‌عنوان تهیه‌کننده این فیلم فعالیت داشتند. فیلم ناپلئون در تاریخ ۱ آذر (۲۲ نوامبر) روی پرده‌ سینما می‌رود و در زمان نامعلوم دیگری به شبکه آنلاین اپل تی‌وی پلاس راه می‌یابد.

بخوانید  اضافه شدن چهار بازیگر جدید به گروه بازیگران سریال پنگوئن در دنیای دی سی
کاروان ترویج الگوی کشت محصولات زراعی در کردستان به اجرا درآمد.