تست بازی Call of Duty: Black Ops 6 دو سال پیش آغاز شد

Call of Duty: Black Ops 6 در دو سال گذشته قابل بازی بوده و توسط کارکنان تست شده است.

اکتیویژن به تازگی پس از انتشار شایعات و گزارش های مختلف در مورد بازی آینده Call of Duty، طراحی جلد و نام Call of Duty: Black Ops 6 را رسماً فاش کرد. با این حال، ما هنوز جزئیات کمی در مورد این بازی داریم و طرفداران باید منتظر بمانند تا بازی به طور کامل در رویداد انحصاری خود رونمایی شود.

در همین حال، یکی از کارمندان استودیو Treyarch در توییتر فاش کرد که به مدت دو سال است که روی نسخه بتای Call of Duty: Black Ops 6 کار می‌کند و طرفداران برای آن آماده نخواهند بود. در حالی که طرفداران انتظار داشتند چرخه توسعه این بازی نسبتا طولانی تر باشد، جالب است بدانید که بازی در دو سال گذشته قابل بازی بوده است.

با توجه به روند ساخت بازی، این احتمال وجود دارد که نسخه بتای بازی Call of Duty: Black Ops 6 که طی دو سال گذشته توسط Triarc تست شده بود، تفاوت های زیادی با نسخه نهایی داشته باشد و چندین بار در مراحل ساخت ارتقا یافته باشد. . در نکته قابل توجه دیگر می توان گفت که مدت زمان تست این بازی بیشتر از کل دوره ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 بوده است.طبق تیزر کوتاه و اطلاعات فاش شده، داستان بازی Call of Duty: Black Ops 6 حول یک جنگ گفته می شود … خلیج فارس در سال 90 و 91.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  هر آنچه در مورد پردازنده‌های نسل سیزدهم اینتل می‌دانیم