تریلر Zombie Army VR شکار زامبی ها را نشان می دهد

استودیو Rebellion توسعه دهنده Sniper Elite است وی با پخش تریلر جدیدی از بازی خبر داد ارتش زامبی VR در سال 2024 منتشر خواهد شد.

استودیو Rebellion تریلر جدیدی از بازی Zombie Army VR، اسپین آف واقعیت مجازی بازی Sniper Elite منتشر کرده است که تاریخ انتشار بازی را تایید می کند. طبیعتا سازندگان تاریخ دقیق انتشار بازی را اعلام نکرده اند، اما مشخص است که پلی استیشن وی آر ۲، متا کوئست، هدست های Oculus Rift و هدست های PC از طریق استیم از این بازی پشتیبانی خواهند کرد.

در توضیحات Zombie Army VR می خوانیم: شما به عنوان یکی از اعضای گروه. شکارچیان مرگ به میدان جنگ برگردید. گروهی از تک تیراندازان حرفه ای در حال شکار زامبی ها و جنایتکاران جنگی هستند. شما در نزدیکی شهر بمباران شده نورنبرگ و در میان انبوهی از مردگان متحرک مبارزه خواهید کرد و به رهبر گروه افسانه ای هرمان ولف کمک می کنید تا خانواده خود را پیدا کند تا در کنار آنها بجنگند تا اروپا را از آخرالزمان زامبی نجات دهند.

به لطف بازی Dead Island 2 که ناگهان به کنسول Xbox Game Pass و رایانه شخصی راه پیدا کرد، این هفته دوباره هیجان زیادی در ژانر زامبی وجود داشت. با این حال، Studio Rebellion سالهاست که بر روی توسعه سری بازی های Zombie Army تمرکز کرده است و بازی بعدی این سری اولین نسخه VR نام خواهد داشت.

دانلود ویدیو از ابرات

این بازی می تواند به گسترش بیشتر مجموعه ارتش زامبی شما کمک کند. سه گانه ارتش زامبی که در سال 2015 برای طرفداران این مجموعه منتشر شد، با واکنش های متفاوتی از سوی منتقدان مواجه شد. با این حال، اکثر بازیکنان این بازی ها را به عنوان تداعی کننده حس آشنای سری و سرگرم کننده بودن توصیف می کنند. Zombie Army 4 در متاکریتیک نیز امتیاز چندان بهتری به دست نیاورد که بار دیگر منتقدان و طرفداران را از هم جدا کرد.

بخوانید  پلی استیشن پاستا خوشمزه ترین همکاری سونی را ارائه می کند

تریلر جدید بازی Zombie Army VR نشان می دهد که این بازی آماده استفاده حداکثری از قابلیت های این پلتفرم است. بازیکنان می توانند “از هر دو دست خود برای هدف گیری سلاح های خود مانند تفنگ، تپانچه دوتایی یا مسلسل استفاده کنند” و از سایر ویژگی های منحصر به فرد برای تجربه این بازی هیجان انگیز استفاده کنند. بازی VR ارتش زامبی شامل کمپین داستانی، بخش دوربین اشعه ایکس همکاری و فراموش نشدنی خواهد بود.