تریلر New Watchmen پایان جهان را اعلام می کند

در سال 1986، آلن مور و هنرمند دیو گیبونز، کمیک های ابرقهرمانی را با Watchmen، یک مینی سریال 12 قسمتی که برای چندین دهه بر این ژانر تأثیر گذاشت، متحول کردند. اکنون، اقتباس دو قسمتی آینده از برادران وارنر. انیمیشن چرخشی جدیدی به داستان مور و گیبون می دهد که می تواند فراتر از فیلم زک اسنایدر در سال 2009 باشد.

از آنجایی که فیلم اسنایدر تا حد زیادی به کمیک ها وفادار است (به جز چند تغییر در پایان)، این تریلر ممکن است به برخی بینندگان احساس دژاوو بدهد. دلیل اینکه بسیاری از صحنه ها شبیه به فیلم اسنایدر به نظر می رسند این است که هر دو اقتباس از نقاشی های گیبون الهام گرفته اند. فقط در این قالب کمی مناسب تر به نظر می رسد.

جی. مایکل استراچینسکی، خالق Babylon 5، فیلمنامه هر دو انیمیشن Watchmen را نوشته که توسط براندون ویتی کارگردانی خواهد شد. داستان در نسخه دیگری از دنیای ما در سال 1985 اتفاق می افتد، جایی که ریچارد نیکسون هنوز رئیس جمهور ایالات متحده است. پس از قتل ابرقهرمان معروف به کمدین، فردی هوشیار به نام رورشاخ متقاعد می شود که شخصی قهرمانان را هدف قرار می دهد. رورشاخ ممکن است دچار توهم باشد، اما لزوماً اشتباه نمی کند. توطئه ای برای بی احترامی به قدرتمندترین قهرمان جهان، دکتر منهتن، در حال انجام است، حتی زمانی که ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی به یک جنگ هسته ای نزدیک می شوند که می تواند پایان جهان باشد.

Titus Welliver صداپیشگی Rorschach است که تروی بیکر در نقش Ozymandias، Matthew Rhys در نقش Nite Owl، Katee Sackhoff در نقش Silk Spectre، Rick D. Wasserman در نقش کمدین و Michael Cerveris در نقش دکتر منهتن حضور دارند. سایر بازیگران عبارتند از: یوری لونتال، کلی هو، جفری کامبز، فول لامار، گری دلیل و دوایت شولتز.

بخوانید  قسمت دوم The Last of Us، مصاحبه آنا تورو، واکنش های اجتماعی

Watchmen: Chapter 1 و Chapter 2 به دلیل خشونت، زبان و حضور صحنه های متعدد برهنگی تمام پیشانی با حضور دکتر منهتن رتبه R داده می شود، که در کمیک ها نیز صادق است. فصل 1 به صورت دیجیتالی در 13 آگوست منتشر خواهد شد. طرفدارانی که می خواهند دیسک های بلوری و 4K Ultra HD را خریداری کنند باید تا 27 آگوست صبر کنند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر