تریلر New Dead Cells: Castlevania سطوح و سلاح‌های قدیمی را نشان می‌دهددر حالی که بازی جدید Castlevania هنوز محقق نشده است، بهترین چیز بعدی برای این فرنچایز می‌تواند کراس اوور بعدی آن با Dead Cells باشد. الحاق بعدی Return to Castlevania سال گذشته در جریان The Game Awards اعلام شد و این هفته شاهد انتشار تریلر جدیدی از آنچه که Motion Twin و Evil Empire بزرگترین DLC سلول‌های مرده تا کنون می‌نامند، منتشر شد.

Dead Cells: Return to Castlevania بازیکنان را با دشمنان آشنای که در قلعه دراکولا در کمین هستند قرار می دهد. دو بیوم جدید برای کاوش و 14 سلاح برای جمع آوری وجود خواهد داشت، از جمله موارد مورد علاقه Castlevania مانند Vampire Killer، Throwing Axe و Holy Water. به هر سلاحی تغییر اساسی داده شده است، بنابراین انتظار داشته باشید که این ابزارهای مبارزه با مردگان با سبک مبارزه سریع و دیوانه وار که Dead Cells به آن معروف است، مطابقت داشته باشد.

در حال پخش: تریلر Dead Cells: Return to Castlevania

توسعه همچنین چالش برانگیز خواهد بود، بنابراین انتظار داشته باشید که با دستکش ها و برخوردهای سخت با دراکولا و مرگ روبرو شوید. حتی یک خط داستانی جدید برای درک این متقاطع وجود دارد، زیرا Return to Castlevania با استخدام ریچارد بلمونت از The Beheaded برای کشف خانه دراکولا آغاز می شود. نه برای افتخار یا وظیفه، بلکه بیشتر برای شانس بردن غارت خوب.

برای طرفداران موسیقی Castlevania، Motion Twin اضافه کرد که می‌توانید انتظار امتیازی غنی از 51 آهنگ اصلی Castlevania را داشته باشید، همراه با 12 آهنگ واقعاً نمادین که به سبک Dead Cells بازسازی شده‌اند.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار Dead Cells: Return to Castlevania مشخص نشده است، اما باید اواخر امسال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه شود. در حالی که کونامی از زمان بازی Lords of Shadows 2 در سال 2014 هنوز یک بازی جدید Castlevania را معرفی نکرده است، حداقل یکی از توسعه‌دهنده‌های بازی AAA دوست دارد شانسی برای این فرنچایز داشته باشد. اریک ویلیامز، کارگردان بازی God of War Ragnarok اخیراً گفته است که علاقه مند به تولید یک بازی Castlevania است و به طرفدارانش گفته است که برای دریافت مجوز IP برای انجام این کار با کونامی لابی کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.