تریلر House Of The Dragon نشان می دهد که در فصل 2 چه اتفاقی خواهد افتاد

پس از پایان فصل اول House of the Dragon، این امر اجتناب ناپذیر بود که ملکه رینیرا تارگرین (اما دارسی) بخواهد انتقام مرگ پسرش را بگیرد. اما حتی Rhaenyra نمی‌توانست پیش‌بینی کند که انتقام در فصل دوم به لطف یک اقدام بی‌رحمانه از جانب Rhaenyra، همانطور که در تریلر جدید فصل 2 House of the Dragon نشان داده شده است، جنگ داخلی تارگرین تشدید خواهد شد.

اخطار: موارد زیر حاوی اسپویل‌هایی برای اولین نمایش فصل دوم House of the Dragon است. اگر قسمت را ندیده‌اید یا نمی‌خواهید بدانید چه چیزی در راه است، همین حالا خواندن را متوقف کنید.

شوهر و عموی رینیرا، شاهزاده دیمون تارگرین (مت اسمیت)، انتقام پسرخوانده/برادرزاده‌اش را با پرداخت پول به موش‌گیر و نگهبان برای ورود مخفیانه به کاخ و قتل برادرزاده دیگرش، شاهزاده ایموند (ایوان میچل) بر عهده گرفت. وقتی آموند را پیدا نمی کنند، قاتلان به کشتن جیهاریس، پسر جوان پادشاه اگون دوم تارگرین (تام گلین-کارنی) رضایت می دهند.

اگر تریلر نشانه ای باشد، پادشاه ایگون از غم قتل وارث خود تقریباً دیوانه خواهد شد. اولین نمایش فصل تمام شد تا ثابت کند که عشق اگان به Jaehaerys واقعی است. و اگر دیمون امیدوار بود از طریق این اقدام همسرش امتیاز کسب کند، پس باید از سخنان خشم آلود او ناامید شود که او به او می گوید ادعای او را برای تاج و تخت ضعیف کرده است.

اکثر صحنه‌های تریلر آنقدر سریع بریده می‌شوند که به سختی می‌توان جزئیات داستان را از آن‌ها استخراج کرد. اما واضح به نظر می رسد که دیمون و ایموند می توانند در نقطه ای از این فصل در نبرد با هم ملاقات کنند، زیرا هر دو بر روی Riverlands به عنوان نقطه کانونی استراتژیک جنگ متمرکز هستند. همچنین به نظر می رسد که ملکه آلیسنت (اولیویا کوک) به رابطه نامشروع خود با کریستون کول (فابین فرانکل) ادامه خواهد داد.

بخوانید  آیا ایندیانا جونز به پلی استیشن 5 می آید؟

فصل دوم House of the Dragon یکشنبه 23 ژوئن در HBO و Max ادامه می یابد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر