تریلر Gears Of War: Electronic Day به طور کامل در موتور ساخته شد

مایکروسافت و The Coalition این آخر هفته، Gears of War: E-Day را معرفی کردند، و در کمال تعجب، بحث و جدل در مورد اولین تریلر این بازی وجود دارد، نه اینکه از فیلم Gears 5 ادامه یابد پایان یافتن

در عوض، Jamir Blanco، توسعه‌دهنده بلیزارد، با پستی در رسانه‌های اجتماعی از بنیانگذار Summer Game Fest، جف کیگلی، با X (که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می‌شد) مشکل پیدا کرد. تریلر Gears of War: E-Day که در زیر مشاهده می‌کنید، مارکوس فنیکس جوان را در حال نبرد با هواپیمای بدون سرنشین Locust مشاهده می‌کند. کیگلی گفت که این ویدیو “Blur Studio CG” است، توصیفی که بلانکو گفت: “تمام دستاوردهای فنی را که احتمالاً به دلیل خوب بودن آن متوجه نشده اید، کاهش می دهد.” بلانکو اضافه کرد که این تیزر “FULL REALTIME” بود.

در حال پخش: Gears of War: E-Day World Premiere | نمایشگاه بازی های ایکس باکس 2024

به نوبه خود، The Coalition گفت که اولین تریلر بازی Gears of War: E-Day در موتور ادغام شده است. ویدئو با متن “تصاویر درون موتور” که در پایین صفحه ظاهر می شود شروع می شود و توسعه دهنده این نقطه را در Xbox Wire گسترش می دهد. به گفته The Coalition، این تریلر “به میراث” تریلر اصلی Gears of War “Mad World” احترام می گذارد، که “کاملاً در موتور رندر شده است.” خاطرنشان می شود که این “در دوره ای که شکاف بین تریلرهای سینمایی و گرافیک واقعی بازی بسیار زیاد بود، نادر بود.”

لازم به ذکر است که کات سین های درون موتور لزوماً منعکس کننده گیم پلی درون موتور نیستند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که ائتلاف تا چه حد به آزادی نزدیکتر شده است.

Gears of War: E-Day با Unreal Engine 5 ساخته شده است و 14 سال قبل از بازی اصلی در فرنچایز ساخته شده است. هنوز پنجره انتشاری برای پیش درآمد وجود ندارد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر