تریلر Final Ghostbusters: Frozen Empire ارتشی از ارواح را در Big Apple منتشر می کند.

Ghostbusters: Frozen Empire تقریباً از راه رسیده است، و در تریلر “پایانی” فیلم آینده، به نظر می رسد که یک طرح فعالیت های عجیب و غریب به زودی در محله های نیویورک آغاز خواهد شد. در حالی که خانواده اسپنگلر و تیم اصلی شکارچیان ارواح برای مقابله با یک تهدید باستانی مصمم به آغاز عصر یخبندان دوم به نیروهای خود ملحق می‌شوند، به نظر می‌رسد زمانی که ارتشی از ارواح در شهر رها می‌شوند، کار خود را برایشان قطع می‌کنند. .

فیلم جدید Ghostbusters در تاریخ 22 مارس، یک هفته زودتر از زمان برنامه ریزی اولیه، وارد سینماها می شود. در ادامه داستان Ghostbusters: Afterlife محصول 2021، چهارمین فیلم از مجموعه اصلی بار دیگر پل راد، کری کون، فین ولفهارد، مککنا گریس، لوگان کیم و سلست اوکانر در آن حضور دارند.

بازیگران جدید عبارتند از Kumail Nanjiani و Patton Oswalt، و طرفداران Ghostbusters اصلی می توانند انتظار داشته باشند که Dan Akroyd، Ernie Hudson، Bill Murray و Annie Potts را ببینند که برای نجات روز آماده می شوند. حتی والتر پک، بازرس سازمان حفاظت محیط زیست، بازمی‌گردد تا شکارچیان ارواح را غمگین کند، با این نقش بار دیگر توسط ویلیام آترتون، بازیگر کهنه‌کار.

مانند Afterlife، به نظر می‌رسد که Frozen Empire به ظاهر و احساس فیلم‌های اصلی Ghostbusters وفادار می‌ماند و در عین حال چند ترفند جدید را به زرادخانه نابودی ماوراء الطبیعه اضافه می‌کند، به لطف شرکت Zeddemore Industries. بسته های پروتون دارای چندین پیشرفت در طراحی هستند و این گروه دارای اسباب بازی های جدیدی برای بازی هستند.

بخوانید  The Last Of Us Episode 7 Breakdown: Ellie & Riley Flashback | DLC Left Behind