تریلر Convergence: A League Of Legends Story تاریخ عرضه را فاش می کند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

Convergence: A League Of Legends Story در تاریخ 23 می برای Xbox Series X|S، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC عرضه می شود.

اندازه:

Convergence برای اولین بار در The Game Awards 2019 به همراه RPG Ruined King رونمایی شد. سپس بازی تاریک شد تا اینکه در اوایل سال جاری، زمانی که Riot Forge اعلام کرد که برنامه‌هایش برای سال 2023 شامل Convergence و پلتفرمر سه بعدی Song Of Nunu است.

بخوانید  تأمین انرژی مطمئن PC با محصولات متخصص گیمینگ

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

یک تریلر جدید برای Convergence، شخصیت اصلی اککو، پسری نابغه با توانایی دستکاری زمان را دنبال می‌کند که به منطقه زیرزمینی بزرگی از Runeterra به نام Zaun سفر می‌کند. این تریلر سبک انیمیشن کارتونی بازی و همچنین برخی از توانایی های دستکاری زمان را نشان می دهد که به اکو در ماجراجویی کمک می کند.

Mageseeker ممکن است فقط دو هفته پیش راه اندازی شده باشد، اما Riot Forge در حال پیشروی با داستان بعدی League of Legends است: Convergence، یک پلتفرم اکشن دوبعدی که یکی از قهرمانان برجسته سریال Netflix Arcane را به نمایش می گذارد، تایید شده است که در 23 می عرضه می شود. .

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید
شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.