تریلر فیلم Epic Robot Battle in New Transformers 7

پوستر رسمی Transformers: Rise of the Beasts

دانلود از آپارات

امروز پارامونت تریلر رسمی جدید Transformers: Rise of the Beasts را منتشر کرد که خبر از نبرد حماسی بین تبدیل شوندگان می دهد.

علاوه بر این پوسترهای جدیدی از فیلم Transformers: Rise of the Beasts منتشر شده است که در آن ها شاهد ترکیب پوستر رسمی جدید فیلم با پوسترهای شخصیت های این فیلم هستیم که در آن می توانیم با شخصیت های فیلم بیشتر آشنا شویم و ظاهر آنها:

پوستر Optimus Prime در فیلم Transformers: Rise of the Beasts

در آخر اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از فیلم Transformers: Rise of the Beasts منتشر شد. امروز پارامونت تریلر رسمی جدید فیلم Transformers 7 را منتشر کرد که در آن شاهد نبردی بزرگ بین ترانسفورماتورهای مختلف هستیم که آینده بشر و زمین را تهدید می کند و اکنون گروه های مختلف باید با هم درگیر شوند و بجنگند. در زیر می‌توانید تریلر جدید Transformers: Rise of the Beasts را تماشا کنید:

آنتونی راموس، دومینیک فیشبک، لونا لورین ولز، توبی ناویگو، پیتر کالن به عنوان Optimus Prime، پیر دینکلیج مثل اسب شاخدار، ران پرلمن، میشل یو، پیت دیویدسون و کلمن دومینگو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Transformers: Rise of the Beasts حضور دارند و به ایفای نقش پرداختند. در این فیلم شاهد معرفی گروه های جدیدی مانند Maximals، Predacons و Terracon ها خواهیم بود.

Transformers: Rise of the Beasts برای 9 ژوئن برنامه ریزی شده است. استیون کیپل جونیورکارگردان فیلم Creed 2 و فیلم The Land کارگردانی قسمت جدید فیلم Transformers را بر عهده دارد و نگارش فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. جوبی هارولد، فیلمنامه ارتش مردگان را نوشته است. وقایع Transformers 7 قرار است در سال 1994 در بروکلین اتفاق بیفتد، در حالی که نیویورک و پرو از دیگر لوکیشن های فیلم خواهند بود.

بخوانید  کشف اسرار باستانی در تریلر سریال کوتاه Full Circle به کارگردانی استیون سودربرگ

پوستر تک شاخ در فیلم Transformers: Rise of the Beasts