تریلر فیلم A Quiet Place منتشر شد

با نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم جدید A Quiet Place، A Quiet Place: The Road Ahead با انتشار تریلر منتشر شد.

شاید طرفداران فیلم های ترسناک A Quiet Place به یاد داشته باشند که حدود سه سال پیش یک بازی بر اساس این مجموعه معرفی شد، اما پس از آن هیچ خبری منتشر نشده است. حالا پس از چندین سال سکوت که احتمال لغو این پروژه را افزایش داده بود، Cyber ​​Interactive بالاخره تصمیم گرفت اولین تریلر فیلم A Quiet Place: The Road Ahead را منتشر کند. در زیر می توانید این ویدیو را تماشا کنید:

از آپارات دانلود کنید

این بازی ماجراجویی اول شخص داستانی جدید و بدیع در مورد زن جوانی را روایت می کند که به دلایل نامعلومی در منطقه جدیدی از منظره پسا آخرالزمانی فیلم سفر می کند. در توضیحات بازی آمده است که شخصیت اصلی بازی درگیر یک سری مسائل خانوادگی است. اما مانند فیلم های A Quiet Place، در این بازی نیز سکوت رمز عبور امن در میان بیگانگان حساس به صدا است که شما را تهدید می کند. برای این منظور می توانید از تجهیزاتی مانند میکروفون اختصاصی که سطح صدای محیط را اندازه گیری می کند استفاده کنید.

بنابراین، مخفی کاری عامل اصلی موفقیت در این بازی است و بازیکنان باید محیط اطراف را با دقت بررسی کنند تا با اجتناب از ایستادن در مکان هایی که ممکن است صدای اضافی مانند صدای شیشه در زیر پا ایجاد کنند، راهی امن برای رسیدن به هدف مورد نظر پیدا کنند در این دمو، ما شاهد هیچ نبردی در بازی نیستیم، اما اگر A Quiet Place: The Road Ahead چیزی شبیه به فیلم‌های این سری باشد، احتمالاً از سلاح‌ها استفاده می‌شود، اما کمتر از سایر بازی‌های ترسناک ; چون صدای زیاد تیراندازی طبیعی است.

بخوانید  چه فیلم هایی را در این آخر هفته تماشا کنیم: از سم مندز تا پل دینو

نکته جالب توجه در اینجا این است که به نظر می رسد توسعه دهندگان A Quiet Place: The Road Ahead زمانی که این بازی برای اولین بار در استودیو معرفی شد، این موضوع تغییر کرد Illogika مسئول توسعه این پروژه بود. حال در توضیحات ارائه شده برای این بازی آمده است که تیم سازنده استورمیند گیمز مسئولیت ساخت آن را بر عهده گرفته است. این تیم سابقه تولید سریال ترسناک Remothered و اخیراً Batora: Lost Haven را دارد.

یک مکان آرام: بازی راه رو به جلو این فیلم قرار بود برای اولین بار در سال 2022 اکران شود یک مکان آرام، قسمت دوم آن سال منتشر شد. حالا با این تریلر منتشر شده قبل از اکران فیلم A Quiet Place: Day One در 28 ژوئن (8 ژوئیه) به نظر می رسد این بازی نزدیک به زمان اکران فیلم منتشر شود تا علاقه بیشتری را به خود جلب کند. تریلر A Quiet Place: The Road Ahead 2024 برای انتشار این بازی برای پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس منتشر شد. Xbox Series S و PC تایید شد.

در نهایت نظرات خود را در این مورد با یک گیمر و سایر کاربران در میان بگذارید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر