تریلر داستانی Destiny 2: Final Shape خطرات را تعیین می کند و زاوالای افتاده را پیشنهاد می کند

از آنجایی که The Final Shape در افق بازی Destiny 2 قرار دارد، Bungie تریلر جدیدی را منتشر کرده است که مخاطرات فصل آخر داستانی را که سازنده با انتشار اصلی Destiny در سال 2014 شروع کرده بود را تعیین می کند. همچنین پیچش های جدیدی را در داستان Destiny نشان می دهد. 2. گسترش: وسوسه یکی از برجسته ترین شخصیت های Destiny، فرمانده زاوالا.

بازیکنان Destiny 2 می‌دانستند که Witness، آنتاگونیست سایه‌ای 10 سال آخر حماسه Destiny Light and Darkness، برنامه‌هایی برای پایان دادن به جهان دارد، اما تریلر داستان در نهایت به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌تواند به نظر برسد. “شکل نهایی” که شاهد می‌خواهد ایجاد کند، بازنگری در واقعیت است که جهان را در آرامش کامل محصور می‌کند، که شاهد معتقد است به همه رنج‌ها پایان خواهد داد. در عمل، این به معنای تبدیل همه و همه چیز به مجسمه‌های تاکسیدرمی مانند است، و وقتی تریلر این را در مورد ساکنان زمین نشان می‌دهد، به شدت برخورد می‌کند.

در زیر می‌توانید تریلر را برای خودتان تماشا کنید. این شامل اتحاد مجدد Cayde-6 است که در گسترش Forsaken کشته شد اما به دلایلی که او متوجه نمی شود در The Final Shape بازگشت، با دوستانش Zavala و Ikora. به نظر می رسد که شخصیت های اصلی Destiny 2 نیز در The Final Shape شاهد اکشن های زیادی خواهند بود. تریلر تعداد صحنه‌های کوتاه داستانی مشابه آنچه بانجی در کمپین وانیلی Destiny 2 قرار داده است را نشان می‌دهد.

با این حال، قابل توجه ترین مسیری است که داستان به نظر می رسد، با تریلر که ممکن است فرمانده زاوالا توسط تاریکی وسوسه شود. اگر چند سالی است که داستان را دنبال کرده اید، این کاملا منطقی است. زاوالا از آن زمان با بحران ایمان دست به گریبان بوده است چند وقت در حال حاضر، به خصوص پس از رویدادهای گسترش ملکه جادوگر، زمانی که Hive، گروهی از بیگانگان نسل کشی و اساساً بزرگترین دشمنان بشریت، دارای همان ابرقدرت های فیزیک شکن، Light، مانند زاوالا و بقیه ما، نگهبانان بودند.

بخوانید  یک Xbox Series S با طراحی فیلم Dune برنده شوید

به نظر می‌رسید زاوالا در سال‌های اخیر دوران سختی را سپری می‌کرد و پس از کمپین Lightfall، یکی از دوستان نزدیک و ستوان او، آماندا هالیدی، کشته شد. این باخت به او ضربه زد خیلی سخت است، و در ابتدای تریلر می توانید ببینید که زاوالا روسری آماندا را که دور بازویش بسته شده است. بنابراین وقتی شاهد پیشنهاد می‌کند که زاوالا در صورت کمک به اجرای فرم نهایی، ممکن است بتواند هر آنچه را که می‌خواهد به دست آورد، دلیل خوبی وجود دارد که چرا زاوالا ممکن است آن پیشنهاد را در نظر بگیرد.

شایان ذکر است که این تریلر یکی از اولین بارهایی است که کیت دیوید بازیگر را در نقش زاوالا می شنویم که در سرتاسر The Final Shape بازی می کند. دیوید در نقش لنس ردیک، که از سال 2014 نقش زاوالا را بازی می‌کرد و خود بازیکن معمولی Destiny 2 بود، در سال 2023 درگذشت.

The Final Shape در 4 ژوئن عرضه می شود، بنابراین باید تا آن زمان منتظر بمانیم تا ببینیم اوضاع چگونه پیش می رود. در همین حال، پیش‌نمایش‌های ما را برای The Final Shape، از جمله نگاهی به مقصد جدید، Pale Heart of the Traveler، و همچنین کمپین داستانی Expansions و زیر کلاس جدید آن Prismatic را بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر