تریلر جدید Armored Core 6 نبرد با دشمنان و دنیای بازی را به نمایش می گذارد

استودیوی FromSoftware به تازگی تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon منتشر کرده است که شامل مبارزات، دنیای بازی و باس فایت ها می شود.

چندی پیش، FromSoftware، سازنده بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon در توییتر اعلام کرد که امروز، سوم آگوست، شاهد تریلر گیم پلی بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon خواهیم بود.

ویدیویی نزدیک به 13 دقیقه از گیم پلی بازی Armored Core 6 منتشر شده است. در طول تریلر منتشر شده از بازی C4-621 شاهد انجام ماموریت شخصیت اصلی داستان در Rubicon 3 هستیم که بازیکنان با شخصی سازی ربات جنگی خود می توانند روش های مبارزه خود را تغییر دهند و همچنین دنیای بازی را ببینند و با دشمنان مبارزه کنند.

جاخالی دادن و افزایش سرعت عناصر کلیدی در نبردهای Armored Core 6: Fires of Rubicon هستند و با استفاده مناسب از آنها می توانید به راحتی دشمنان را از بین ببرید. همچنین در قسمت هایی از تریلر منتشر شده، باس نبرد نمایش داده می شود. بازیکنان می توانند باس ها را متزلزل کنند و با ضربه های متوالی آسیب بیشتری وارد کنند.

سپس می توانید تریلر منتشر شده در یک گیمر را تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. Armored Core 6: Fires of Rubicon در تاریخ 25 سپتامبر (25 مرداد) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه می شود. Xbox Series S منتشر شد.

دانلود از آپارات

بخوانید  ژور امروز کجاست؟ (21-25 آوریل) - آیتم های عجیب و غریب Destiny 2 و راهنمای مکان Xur