تریلر جدیدی از Total War: Pharoah – Dynasties به جزئیات قسمت پایانی این آپدیت می پردازد

Creative Assembly تریلر محتوای جدیدی را برای Total War: Pharaoh – Dynasties منتشر کرده است که جزئیات قسمت پایانی این آپدیت رایگان را فاش می کند.

محتوای Dynasties آخرین نسخه اضافه شده به Total War: Pharaoh است. به روز رسانی که شامل نقشه ها، مناطق، فرهنگ ها و مکانیک های جدید گیم پلی است.

چهار فرهنگ عصر برنز بابل، آشور، میکنه و تروا به همراه 25 فرقه کوچکتر به بازی اضافه خواهند شد. ساخت 168 روستای جدید و مسیرهای دریایی جدید برای حمل و نقل دریایی سریعتر نیز برای این کار در نظر گرفته شده است. این محتوا به بازیکنان اجازه می دهد تا یک شجره نامه یا شجره نامه ایجاد کنند. در همین رابطه Creative Assembly اعلام کرد: با برنامه ریزی برای ازدواج های استراتژیک، مرگ های قهرمانانه در جنگ و قتل، دوران های مختلف بشریت و میراث ها را مرور کنید تا بتوانید میراثی برای نسل های آینده به جا بگذارید.

150 نیروی رزمی جدید و بهبود یافته نیز به این بازی اضافه خواهد شد. تئودور نیکولوفکارگردان بازی در این رابطه گفت: در طراحی Total War: Pharaoh قصد داشتیم بازسازی شگفت انگیزی از فروپاشی عصر برنز ارائه دهیم. تصویری که شامل داستان‌های تاریخی و بازنمایی تمدن‌های مختلف است و بازیکنان می‌توانند با استفاده از تئاتر سندباکس بازی، مسیر تاریخ بشر را تغییر دهند. ما از دستاوردهای خود در این زمینه بسیار راضی هستیم و این محتوا آخرین آپدیت بازی خواهد بود. امیدواریم این مطلب ادای احترام و نامه ای عاشقانه از سوی ما به این دوران خارق العاده باشد. ما از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم.»

بخوانید  Deadpool And Wolverine Release Date, Cast, Story, And Everything Else To Know

پوستر بازی Total War: Pharaoh

Creative Assembly این بروزرسانی را در ماه می اعلام کرد و اکنون تاریخ انتشار آن در کنار تریلر جدیدی از بازی مشخص شده است. این آپدیت که جدیدترین نسخه اضافه شده به بازی است، در تاریخ ۴ آگوست (۲۵ تیر) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این شرکت قبلاً به دلیل «اشتباه» خود در سری بازی از طرفداران عذرخواهی کرده بود و مسئولیت بازپرداخت جزئی بازی Total War: Pharaoh را بر عهده گرفت. در همین راستا Creative Assembly اعلام کرد: ما یک بار دیگر به خاطر اشتباه خود عذرخواهی می کنیم.

در اخبار دیگر، شایعه شده است که این شرکت در حال توسعه Total War: Star Wars است.

دانلود ویدیو از ابرات

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر