تریلر بازی Star Wars Jedi: Survivor به The Game Awards رسیدStar Wars Jedi: Survivor، دنباله‌ی مجموعه محبوب Fallen Order، اوایل سال آینده عرضه می‌شود. EA در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد و در توییتر فاش کرد که تریلر گیم پلی Survivor در مراسم The Game Awards در 8 دسامبر به نمایش در خواهد آمد.

داستان پنج سال پس از وقایع Fallen Order، Jedi: Survivor به دنبال Jedi Cal Kestis می‌رود که همچنان از چنگال امپراتوری فرار می‌کند. بر اساس بازی قبلی، این بازی دارای سیستم مبارزه ای الهام گرفته از Sekiro، قدرت های تقویت شده Force و خدمات فراوانی برای طرفداران خواهد بود.

در حال پخش: Star Wars Jedi: Survivor – تریلر رسمی

طرفداران از دیدن تاریخ انتشار Star Wars Jedi: Survivor در صفحه Steam خود در اوایل این هفته شگفت زده شدند. دو تاریخ 15 مارس و 16 مارس به برخی از بازدیدکنندگان صفحه نشان داده شد، اما اکنون به پیام عمومی تر “به زودی” تغییر یافته است. مشخص نیست که آیا یکی از این تاریخ ها واقعاً پنجره انتشار نهایی است یا خیر.

Survivor توسط Respawn Entertainment توسعه یافته است که بیشتر به عنوان استودیو پشت Apex Legends شناخته می شود. Fallen Order موفقیتی جهنمی بود که رسید 20 میلیون بازیکن در تمام پلتفرم ها در اخبار دیگر Game Awards، از مجری برنامه Geoff Keighley شنیدیم که جشن‌ها امسال بسیار کوتاه‌تر خواهند بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.