تخفیف‌های دستگاه Amazon Prime Day 2024 – صرفه‌جویی بزرگ در Fire Sticks، Kindles و موارد دیگر

آمازون طیف نسبتاً گسترده ای از دستگاه های متصل را برای همه چیز از خواندن کتاب های الکترونیکی گرفته تا تماشای برنامه های تلویزیونی بسیار گران قیمت خود توسعه داده است. و برای روز پرایم امسال، آمازون قیمت‌های بسیاری از دستگاه‌های خود، از جمله Kindles، دوربین‌های Ring، Fire Sticks و موارد دیگر را کاهش داد و به شما این فرصت را می‌دهد که هر آنچه را که در فروشگاه دارید ذخیره کنید.

Prime Day قیمت دستگاه های آمازون را تا 50 درصد کاهش داد و برخی از آنها را کاملا مقرون به صرفه کرد. چه به دنبال ارتقاء سیستم سرگرمی خانگی خود باشید و چه راهی مناسب برای خواندن چند کتاب اضافی بیابید، برای شما تخفیف در نظر گرفته شده است. فقط توجه داشته باشید که در بیشتر موارد، این معاملات واقعی آمازون پرایم هستند، به این معنی که برای دسترسی به آنها به عضویت آمازون پرایم نیاز دارید. و تا زمانی که آنجا هستید، بقیه بهترین معاملات پرایم روز را از دست ندهید.

معاملات Amazon Fire Stick، نوار صوتی و تلویزیون

Amazon Fire TV Series 4
Amazon Fire TV Series 4

دستگاه‌های Amazon Fire Stick به اینترنت متصل می‌شوند تا تلویزیون شما را با کیفیت 4K پخش کنند، و آن را به کانونی مناسب برای Amazon Prime Video و سایر سرویس‌های پخش، مانند Netflix و Hulu تبدیل می‌کند. همچنین می‌توانید تلویزیون‌های متصل، نوارهای صوتی و کنترل‌های از راه دور را در پرایم دی بگیرید. همچنین شایان ذکر است که Fire TV Stick 4K و 4K Max Amazon اکنون با Xbox Cloud Gaming نیز کار می کنند.


معاملات تبلت Kindle Scribe و Fire Max

Kindle Scribe 16 گیگابایت
Kindle Scribe 16 گیگابایت

آمازون تبلیغاتی را روی کتابخوان الکترونیکی Kindle Scribe و تبلت قدرتمندتر Fire Max خود ارائه می دهد. اگر به دنبال کتاب هستید، می‌توانید از یک دوره آزمایشی سه ماهه Kindle Unlimited، سرویسی که به شما امکان دسترسی به انبوهی از کتاب‌های الکترونیکی را می‌دهد، و یک دوره آزمایشی سه ماهه Audible که شامل سه کتاب صوتی رایگان است، استفاده کنید. که می توانید آن را حتی بدون اشتراک نگه دارید.

بخوانید  Critique de Kunitsu-Gami : Le Chemin de la Déesse - Danse Macabre

معاملات دستگاه آمازون اکو

آمازون اکو شو 8آمازون اکو شو 8
آمازون اکو شو 8

اگر می خواهید خانه متصل خود را هوشمندتر کنید، Amazon Echo یک راه بسیار آسان برای انجام آن است. این دستگاه‌ها از دستیار صوتی الکسا برای انجام کارهایی مانند کنترل موسیقی، بررسی آب و هوا، گشت و گذار در اینترنت، روشن کردن چراغ‌ها و موارد دیگر با صدای خود استفاده می‌کنند. برای یک جفت هدفون بلوتوثی مقرون به صرفه، Echo Buds را بررسی کنید که با الکسا سازگار است و با 50 درصد تخفیف با قیمت 25 دلار عرضه می شود.


معاملات بیشتر در دستگاه های آمازون

زنگ درب باطری پلاسزنگ درب باطری پلاس
زنگ درب باطری پلاس

بسیاری از محصولات فناوری دیگر وجود دارند که از خانه هوشمند و ویژگی‌های پخش جریانی آمازون استفاده می‌کنند. در اینجا برخی از معاملاتی است که می خواهید بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر