تجمع گروه بی فایده در پوستر فیلم Expendables 4


لاینزگیت ویدیوی جدیدی را برای افشای پوستر فیلم The Expendables 4 با بازی سیلوستر استالونه و جیسون استاتهام منتشر کرده است.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، می دانیم که لاینزگیت ویدیوی جدیدی را برای رونمایی از پوستر فیلم Expendables 4 منتشر کرده است. پوستر جدید همه بازیگران از جمله بارنی راس سیلوستر استالونه و لی کریسمس با بازی جیسون استاتهام تماشا کنید فیلم اکشن Expend4bles برای اکران در 31 سپتامبر 1402 (22 سپتامبر 2023) برنامه ریزی شده است.

دانلود فیلم آپارات

پوستر فیلم The Expendables 4

در The Expendables 4، گروهی از افراد نامناسب گرفتار توطئه‌ای عظیم می‌شوند که آتش یک درگیری هسته‌ای بین روسیه و ایالات متحده آمریکا را برمی‌انگیزد. اسکات دبلیوکارگردان Need for Speed ​​و Act of Valor کارگردانی فیلم Waste 4 و اسپنسر کوهن، کرت ویمر و تاد دگرهارت فیلمنامه از روی شخصیت هایی نوشته شده است دیوید کالاهام ایجاد شده است

سیلوستر استالونه، بازیگر فیلم راکی، جیسون استاتهام، بازیگر فیلم کرنک، دولف لوندگرنبازیگر جانی یادگاری رندی کوچاربازیگر بیگ استن مگان فاکسبازیگر تبدیل شوندگان پنجاه سنتبازیگر طرح فرار، تونی جابازیگر Furious 7 اندی گارسیااوشن 11 بازیگر و بررسی های اکوبازیگر فیلم های The Raid از جمله بازیگرانی است که در The Expendables 4 بازی می کند.

بخوانید  همه فیلم های اصلی که در سال 2023 به نتفلیکس می آیند