تجمع گربه‌ها در پوستر جدید فیلم The Marvels


مارول استودیو به مناسبت روز ملی گربه پوستر جدیدی از فیلم The Marvels با محوریت گربه‌های این فیلم را منتشر کرده است.

زمان زیادی تا اکران فیلم The Marvels باقی‌نمانده است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر جدیدی از این فیلم منتشر شده است. مارول استودیو به مناسبت روز ملی گربه پوستر جدیدی از فیلم مارولز را به اشتراک گذاشته است که در آن شاهد حضور گوس، گربه کاپیتان مارول به‌همراه دیگر گربه‌ها هستیم که در نمایش‌های فیلم شاهد حضور آن‌ها بودیم. در ادامه می‌توانید پوستر جدید و بامزه فیلم The Marvels را مشاهده کنید:

گوس و دیگر گربه‌ها در پوستر جدید فیلم The Marvels به مناسبت روز ملی گربه

بری لارسون در نقش کارول دانورز (کاپیتان مارول)، تیونا پریس در نقش مونیکا رمبو (اسپکتروم)، ایمان ولانی در نقش کامالا خان (خانم مارول)، ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری، زوی اشتن، پارک سئو-جون، زنوبیا شروف، موهان کاپور، ساغر شیخ، لاشانا لینچ و رندال پارک از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Marvels حضور دارند و به ایفای نقش پردا‌خته‌اند. نیا داکوستا، کارگردان آثاری چون فیلم Little Woods و فیلم Candyman وظیفه کارگردانی فیلم The Marvels را بر عهده داشته است.

فیلم The Marvels قرار است در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) روی پرده‌های سینما برود. وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم کاپیتان مارول 2 بر عهده مگان مک‌دانل، نویسنده سریال WandaVision به‌همراه نیا داکوستا، زب ولز و الیسا کاراسیک بوده است. فیلم The Marvels با مدت زمان ۱ ساعت و ۳۳ دقیقه یا به عبارتی ۹۳ دقیقه کوتاه‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول نیز است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  تبدیل شدن Horizon Forbidden West به دومین بازی پرفروش PS5 در بریتانیا