تا می‌توانید کدهای پیش‌پرداخت Xbox Game Pass Ultimate را جمع‌آوری کنید تا پول زیادی پس‌انداز کنید

قیمت Xbox Game Pass Ultimate به زودی از 17 دلار به 20 دلار در ماه افزایش می یابد، و اگر به دنبال کسب کدهایی هستید که هنوز هم می توانید، اکنون زمان مناسبی برای دریافت کد است.

آمازون در حال حاضر کدهای سه ماهه را با قیمت 45 دلار (به جای 50 دلار معمولی) ارائه می دهد که تخفیف قابل توجهی از هزینه 51 دلاری مایکروسافت مستقیماً در فروشگاه خود است. پس از افزایش قیمت، سه ماه استفاده از Xbox Game Pass 60 دلار برای شما هزینه خواهد داشت، بنابراین اگر مایل به سرمایه گذاری در برخی کدها هستید، می توانید مقدار قابل توجهی را در دراز مدت پس انداز کنید.

به عنوان یادآوری، Game Pass Ultimate می تواند تا 36 ماه در همه کشورهایی که در دسترس است جمع آوری شود. از 18 سپتامبر 2024، حداکثر محدودیت تمدید کنسول Game Pass 13 ماه خواهد بود و این ردیف دیگر برای اعضای جدید در دسترس نیست.

این روی پشته‌های موجودی که مشترکین فعلی ممکن است از قبل داشته باشند، تأثیری نخواهد داشت. هنگامی که ضرب الاجل در ماه سپتامبر به پایان برسد، چندین سطح دیگر Game Pass نیز شاهد افزایش قیمت خواهند بود.

به عنوان مثال، 36 ماه Xbox Game Pass Ultimate پس از اعمال قیمت جدید، 720 دلار برای شما هزینه خواهد داشت، اما با تخفیف آمازون، این قیمت به 540 دلار کاهش می یابد. این مبلغ هنوز مبلغ بسیار زیادی است، اما در صورت توانایی پرداخت هزینه، صرفه جویی 180 دلاری برای یکی از بهترین خدمات اشتراک بازی، سرمایه گذاری ارزشمندی است.

بخوانید  نسخه ایکس باکس Call of Duty هیچ‌گونه محتوای انحصاری نخواهد داشت

دیگر افزایش قیمت Game Pass شامل افزایش PC Game Pass از 10 دلار به 12 دلار در ماه و افزایش قیمت سالانه Xbox Game Pass Core از 60 دلار به 75 دلار در سال است. قیمت اشتراک ماهانه 10 دلار برای این کتابخانه کوچکتر بازی ها تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت. علاوه بر مجموعه عناوین ماهانه Game Pass، بازی آینده Call of Duty امسال، Black Ops 6 نیز در روز انتشار در Game Pass گنجانده خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر