تایید انتشار یک قسمت اضافی برای The Expanse: A Telltale Series

استودیوی Telltale از نسخه الحاقی The Expanse: A Telltale Series با نام Archangel رونمایی کرد.

استودیوی Telltale Games به زودی با انتشار اولین قسمت از The Expanse: A Telltale Series به صنعت بازی بازخواهد گشت. این بازی بر روی Kamina Drummer، شخصیت محبوب این مجموعه، و خدمه او در Artemis متمرکز است. همچنین در اواخر سال جاری یک قسمت اضافی برای این بازی منتشر خواهد شد که بر روی یکی دیگر از شخصیت های مهم این مجموعه تمرکز خواهد کرد.

Telltale رسما اعلام کرد که The Expanse: A Telltale Series – Archangel در پاییز امسال برای بازی ماجراجویی داستان محور عرضه خواهد شد. این قسمت بر کریسین آوسارالا، دبیر کل سازمان ملل متحد و رئیس دولت زمین تمرکز دارد. او باید روزی که زندگی‌اش برای همیشه تغییر می‌کند، یک درام خانوادگی را مدیریت کند و در عین حال مراقب تهدیدات موجود بر روی زمین و مخالفان سیاسی‌اش باشد که می‌خواهند او را پایین بیاورند.

لازم به ذکر است که این قسمت اضافی برای خریداران نسخه لوکس در دسترس خواهد بود و شهره آغداشلو برای صداپیشگی این شخصیت در بازی بازگشته است.در ادامه می توانید تریلر معرفی Archangel را مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

قسمت اول The Expanse: A Telltale Series of the day 5 آگوست (27 ژوئیه) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC منتشر خواهد شد. چهار قسمت بعدی هر دو هفته یکبار پخش خواهد شد.

بخوانید  سه بازی بعدی Bethesda انحصاری Xbox خواهند بود