تاریک ترین اسرار خانواده لمبرت در فیلم Insidious: The Red Door تریلر فیلم ترسناک

دانلود فیلم آپارات

فیلم Insidious: The Red Door بار دیگر خانواده لمبرت را در کانون توجه قرار می دهد. آخرین بار طرفداران این خانواده را در Insidious ملاقات کردند: Chapter 2; جایی که جاش و دالتون تصمیم می گیرند خاطرات را سرکوب کنند تا از فرافکنی اثیری جلوگیری کنند و به قلمرو The Further بازگردند. داستان فیلم جدید یک دهه پس از قسمت قبلی می گذرد، زیرا دالتون به دانشگاه می رود و با توانایی فرافکنی اثیری و بزرگسالی خود کنار می آید.

بلومهاوس تریلر و پوستر جدیدی از فیلم Insidious: The Red Door اثر پاتریک ویلسون به اشتراک گذاشته است.

پوستر فیلم ترسناک Insidious: The Red Door

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Blumhouse اولین تریلر و پوستر فیلم Insidious: The Red Door را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. این تریلر به تاریک ترین رازهای خانواده لمبرت اشاره می کند. پوستر جدید قرمز معروف سری را نشان می دهد که به عنوان دروازه ای به قلمرو فراطبیعی The Further عمل می کند. قسمت پنجم این فیلم توطئه آمیز در تاریخ 16 جولای (7 تیر) اکران می شود.

پاتریک ویلسونبازیگر احضار و تای سیمپکینزبازیگر مرد آهنی 3 برای بازی در نقش جاش و دالتون در Insidious: The Red Door بازمی گردد. پاتریک ویلسون برای اولین تجربه‌اش به‌عنوان کارگردان، فرمان قسمت پنجم این فیلم توطئه‌آمیز را در دست می‌گیرد و اسکات تیمزنویسنده فیلم هالووین می کشد (هالووین می کشد) فیلمنامه آن را بر اساس داستانی از لی ونل و جیسون بلیم او می نویسد

بخوانید  این مکان‌های بازی ویدیویی به شدت به Powerwash نیاز دارند
این اولین باری است که لی ونل فیلمنامه یک قسمت از Insidious را نمی نویسد. جیسون بلوم، لی ونل، جیمز وان و پلی طلایی آنها به عنوان تهیه کننده فیلم توطئه 5 کار می کنند. مجموعه فیلم های توطئه ای با فیلم Insidious به کارگردانی جیمز وان در سال 2011 آغاز شد که با استقبال خوبی از سوی منتقدان و تماشاگران مواجه شد و با بودجه 1.5 میلیون دلاری در سراسر جهان 100.1 میلیون دلار فروخت.