تاریخ شروع فصل 17 Apex Legends، افسانه بالستیک جدید و هر آنچه که می دانیم

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

Dataminers ادعا می کنند که دارند شواهد پیدا کرد حداقل یک مجموعه جدید Legacy برای فصل 17 در راه است – این بار برای Horizon. با توجه به اینکه اش (که دستیار تحقیقاتی سابق Horizon است) میراث خود را در فصل 16 دریافت می کند – و قسمت آخر داستان فصل نشان می دهد که اسلحه ارثی Ash هدیه ای از پسر هورایزن، نیوتن بوده است – چندان تعجب آور نیست که Horizon بعدی باشد. خط

زمانی که تریلر گیم پلی بازی در اول ماه مه منتشر شود، درباره محتوای فصل 17 بیشتر می دانیم، بنابراین برای به روز رسانی های بیشتر در مورد آنچه بازیکنان می توانند از فصل 17 Apex Legends انتظار داشته باشند، مرتباً سر بزنید. : Arsenal.

بخوانید  WWE Wrestlemania 2023 Night 1 Results And Review: Sami Zayn And Kevin Owens Best The Bloodline

اندازه:

Apex Legends فصل 17: آرسنال تنها چند هفته دیگر باقی مانده است، و در حالی که بیشتر جزئیات فصل در حال حاضر در دست بررسی است، ما اطلاعاتی در مورد برخی از موارد اضافه شده جدید به بازی داریم که فصل 17 پخش می شود.

هر آنچه در مورد بالستیک می دانیم از او می آید بیوگرافی رسمی و دو تریلر فصل 17 که تاکنون منتشر شده است. توانایی های Legend او ناشناخته است، اما Respawn فاش کرده است که او یک افسانه Assault Class است، به این معنی که او از مزایای کلاسی مشابه سایر Assault Legend برخوردار خواهد بود.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

در حال پخش: تریلر معرفی Apex Legends: Arsenal Cinematic

تاریخ شروع

هنوز هیچ جزئیاتی در مورد تغییرات نقشه فصل 17 فاش نشده است، اما به روز رسانی نقشه یکی از ویژگی های هر به روز رسانی فصلی بازی است، بنابراین بازیکنان به احتمال زیاد متوجه می شوند که محیط های بازی مورد علاقه آنها در فصل 17 برخی از ویژگی ها را به دست آورده (یا از دست داده اند). راه اندازی شد.

بخوانید  دیپ فیک در صنعت فیلم‌سازی؛ بروس ویلیس بازیگر فیلم‌های جان سخت «چهره‌اش را فروخت»

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.