تاریخ اکران فیلم علمی تخیلی جدید کریس پرت و ربکا فرگوسن تعیین شده است

آمازون و ام جی ام به طور رسمی تاریخ انتشار فیلم Mercy با بازی کریس پرت و ربکا فرگوسن را تایید و اعلام کردند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران فیلم علمی تخیلی آینده آمازون اعلام شد. آمازون و ام جی ام اعلام کرده اند که Mercy قرار است در 15 آگوست 2025 اکران شود. کریس پرت و ربکا فرگوسن در فیلم Mercy بازی می کنند. انتظار می رود این تریلر علمی تخیلی اکران گسترده ای در سراسر جهان داشته باشد و استودیو ام جی ام آمازون انتظارات زیادی برای عملکرد این فیلم در باکس آفیس جهانی دارد.

ربکا فرگوسن در فیلم Mission Impossible 7 تیراندازی می کند

تیمور بکمامبتوف، کارگردان فیلم هایی چون دیده بان شب، تحت تعقیب، یولکی، آبراهام لینکلن: شکارچی خون آشام، بن هور و نمایه، مرسی را بر اساس فیلمنامه ای از مارکو ون بلاه کارگردانی می کند. این تریلر علمی تخیلی در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد، جایی که جنایت و فعالیت های غیرقانونی بیداد می کند. این فیلم داستان کارآگاهی با بازی کریس پرت را دنبال می کند که متهم به جنایتی خشن و هولناک است و سعی می کند بی گناهی خود را ثابت کند.

انتظار می رود فیلم «رحمت» بهار سال آینده اکران شود. پس از خرید MGM، آمازون نام تجاری Amazon MGM Studios را ایجاد کرد که هدف آن راه اندازی تولیدات فیلم در مقیاس بزرگ است که با اکران فیلم بن افلک Air آغاز شد. آمازون همچنین حقوق و حقوق انتشار فیلم های جیمز باند در آمریکا را از طریق خرید MGM به دست آورد.

بخوانید  نیم نگاهی به فلز: هلسینگر