تاریخ اکران فیلم ترسناک جدید جردن پیل کارگردان فیلم Nope and Get Out تعیین شده است

یونیورسال پیکچرز تاریخ اکران جدید این فیلم ترسناک به کارگردانی جردن پیل، کارگردان Get Out and Nope را تایید و اعلام کرد.

اففیلم ترسناک آینده جردن پیل، کارگردان فیلم‌های پرفروشی مانند Get Out، Us و Nope، قرار بود اواخر سال ۲۰۲۴ اکران شود، اما اکران آن برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ اکران جدید این فیلم ترسناک اعلام شد. جردن پیل در صفحه فیس بوک خود توییت کرد

جردن پیل، تهیه کننده بازسازی فیلم The People Under The Stairs

با این حال، طرفداران جردن پیل باید کمی بیشتر برای فیلم بعدی او صبر کنند. جردن پیل علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه چهارمین فیلم خود را نیز خواهد نوشت. بیل بیشتر به خاطر کارگردانی فیلم Get Out، اولین فیلم او در مقام کارگردان، شناخته می شود که با بودجه 5 میلیون دلاری 176 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروخت. علاوه بر این، بیل برای فیلم Get Out برنده جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اورجینال شد.

فیلم ما در سال 2019 بیش از 255 میلیون دلار در گیشه فروخت که باعث شد بیل قرارداد جدیدی با یونیورسال امضا کند. Nope جدیدترین فیلم جردن پیل است که در سال 2022 اکران شد و این فیلم ترسناک توانست بیش از 171.2 میلیون دلار فروش کند. اطلاعات بیشتری در مورد فیلم آینده جردن پیل در دسترس نیست، اما انتظار می رود این یک فیلم اصلی باشد. او همچنین در حال همکاری با هیدئو کوجیما و مایکروسافت برای ساخت بازی OD است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  اعلام جزئیات تازه درباره سرویس وفاداری Playstation Starts