تاریخ انتشار Valiant Hearts: Coming Home در نتفلیکس اعلام شد


با اعلام یوبی سافت، بازی Valiant Hearts: Coming Home در پایان ژانویه به طور انحصاری بر روی پلتفرم نتفلیکس منتشر خواهد شد.

دل‌های شجاع یوبی‌سافت: بازگشت به خانه دنباله‌ای بر یک بازی تاثیرگذار در جنگ جهانی اول است که در تاریخ 31 ژانویه سال جاری به طور انحصاری بر روی پلتفرم نتفلیکس منتشر خواهد شد. این بازی دنباله بازی Valiant Hearts: The Great War است که در سال 2014 چندین جوایز معتبر دریافت کرد. یوبی سافت اعلام کرده است که Valiant Hearts: Coming Home اولین بازی از سه بازی موبایلی است که طبق توافقنامه به صورت انحصاری در نتفلیکس منتشر می شود.

داستان بازی Valiant Hearts: Coming Home در میان وقایع جنگ جهانی اول روایت می شود. بازیکنان کنترل چهار قهرمان گمنام جنگ را به دست خواهند گرفت که هر کدام داستان های احساسی و صمیمانه ای از بقا، فداکاری و دوستی در میان یک جنگ عظیم را بیان می کنند. بازی Valiant Hearts: The Great War قسمت اول این مجموعه در سال 2014 منتشر شد و حاوی داستانی غم انگیز با پیشینه تاریخی جنگ جهانی اول بود. اگرچه یوبی سافت سبک هنری این بازی را در قالب یک کمیک رنگارنگ توسعه داد، اما داستان آن بسیار تلخ و غم انگیز به پایان رسید.

سربازان در جبهه جنگ بازی Valiant Hearts: Coming Home

داستان بازی Valiant Hearts: Coming Home در واقع ادای احترامی به جنگنده های هارلم خواهد بود که اولین واحد پیاده نظام آفریقایی-آمریکایی بودند که در جنگ جهانی اول شرکت کردند و نشان دادند که این جنگ گسترده بین نژادها تبعیض قائل نمی شود. Valiant Hearts: Coming Home توسط تیم اصلی که نسخه اول را ساخته است توسعه داده شده است و گیم پلی آن شامل ترکیبی از کاوش، حل معما و صحنه های اکشن است.

بازیکنان می توانند خود را در نقش یک قهرمان جنگی گمنام در Valiant Hearts: Coming Home بیابند. آنها باید انواع پازل ها را حل کنند، بر فراز میدان نبرد پرواز کنند و جان مجروحان را در ماجراهای جنگ جهانی اول نجات دهند. در ادامه داستان می توان شاهد صحنه های فوق العاده ای بود که در یکی از آنها دو برادر از دو جبهه مختلف جنگ با یکدیگر ملاقات می کنند و مسیر آنها با حضور قهرمانان جدید تغییر می کند تا بتوانند خود را از جبهه این جنگ وحشتناک نجات دهند. با اتحاد

به گفته سازندگان، بازی Valiant Hearts: Coming Home از روند نسخه اصلی پیروی می‌کند و داستان‌هایی در مورد مردم عادی که در شرایط پیچیده جنگ جهانی اول قرار می‌گیرند را نشان می‌دهد. در طراحی این بازی از همان گرافیک – رمان و هنر انیمیشن نسخه اول استفاده شده است و از اعماق دریا تا آسمان های بالای جبهه جنگ دارای محیط های متفاوتی خواهد بود.

شما می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با تیم یک گیمر و سایر کاربران در میان بگذارید.